Strona główna Na sygnale Kryminalne 25-latek zatrzymany. Miał 1,5 kg narkotyków

25-latek zatrzymany. Miał 1,5 kg narkotyków

4
Zdjęcie ilustracyjne.

Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego pabianickiej komendy podczas przeszukania jednej z posesji w powiecie pabianickim zabezpieczyli blisko 1,5 kg marihuany. 

Policjanci ustalili, że mieszkaniec powiatu pabianickiego posiada w miejscu swojego zamieszkania środki odurzające. 10 marca w godzinach popołudniowych stróże prawa dokładnie przeszukali wytypowaną posesję.

– Właściciele byli kompletnie zaskoczeni obrotem sprawy. Twierdzili, że nie wiedzieli o tym, że ich syn ma związek z procederem narkotykowym. W pokoju 25-latka oraz pomieszczeniu gospodarczym ujawniono znaczną ilość środków odurzających. Przy mężczyźnie znaleziono ukryte w bieliźnie kolejne dilerki z marihuaną – mówi kom. Joanna Szczęsna, rzecznik prasowy pabianickiej policji.

W sumie policjanci zabezpieczyli blisko 1,5 kg narkotyków. Zgromadzony w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie 25-latkowi prokuratorskiego zarzutu posiadania znacznej ilości środków zakazanych prawem. Wobec podejrzanego sąd zastosował tymczasowy areszt. Sprawcy grozi kara do 10 lat pozbawienia wolności.

 

REKLAMA
Poprzedni artykułPijany kierowca spowodował wypadek i uciekł
Następny artykułSchudnij ze smakiem, pożegnaj zimę
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Jak to jest, że za marihuanę grożą wyrokami do nawet 10 lat a ludzie za o wiele gorsze rzeczy są zamykani na o wiele krótsze wyroki. Czy rząd nie może przejrzeć na oczy i zalegalizować i opodatkować marihuany żeby na tym zarobić?

Dopóki alkoholowo-komunistyczne pokolenie nie pójdzie do piachu dopóty nic się w sprawie konopi nie zmieni

budżet państwa musi się zgadzać

https://epainfo.pl/kontrabanda-warta-350-tys-zlotych/
za Trawkę do 10 lat, za spirytus i papierosy do 3 lat.
Masakra