Strona główna Na sygnale Wypadki 22 wypadki, 3 osoby nie żyją

22 wypadki, 3 osoby nie żyją

0

W tym roku podczas trzech pierwszych dni  ( piątek 14 kwietnia oraz sobota 15 kwietnia 2017 i niedziela wielkanocna ) na terenie woj. łódzkiego doszło do  22 wypadków, w których rannych zostało 30 osób, a 3 zginęły.

14 kwietnia około godziny 16.30 w miejscowości Dąbrowa w powiecie tomaszowskim 34-latek wyjeżdżający ciężarowym Volvo drogą gruntowa z prywatnej posesji podczas skrętu w prawo najechał na 78-letnia mieszkankę tej posesji. W wyniku odniesionych obrażeń kobieta zmarła.

Tego samego dnia przed godziną 21.00 w miejscowości Jacków w powiecie łęczyckim , podczas wymijania, doszło do zderzenia Renault Laguna z ciągnikiem rolniczym. 22-letni kierowca auta z nieustalonej na ten moment przyczyny uderzył w siewnik. W wyniku odniesionych obrażeń zmarł. 31-letni kierowca maszyny rolniczej był trzeźwy.

15 kwietnia około godziny 4.40 nad ranem w miejscowości Grabowiec w powiecie sieradzkim doszło do kolejnego śmiertelnego wypadku. Jak wynika z dotychczasowych ustaleń 28-letni kierujący Fiordem Puma, na prostym odcinku drogi, wpadł w poślizg, stracił panowanie nad pojazdem, uderzył w drzewo, a następnie w ogrodzenie zatrzymując się na pobliskiej posesji. Na skutek odniesionych obrażeń zmarł po przewiezieniu do szpitala.

Najpoważniejszy wypadek w powiecie pabianickim zdarzył się w niedzielę pod Dłutowem. Po godz. 14.00 osobówka zderzyła się z samochodem dostawczym. Do szpitala zabrane zostało dwoje 27-latków. Kobieta miała uraz szyi, a mężczyzna został ranny w nogę.

W ciągu tych dwóch dni policjanci wyeliminowali z ruchu 52 nietrzeźwych kierujących.

 

Podczas ubiegłorocznych Świąt Wielkanocnych ( cztery dni) na terenie województwa łódzkiego doszło do 29 wypadków , w których zginęły 3 osoby a 42 zostały ranne. Policjanci w trakcie działań Wielkanoc 2016 zatrzymali 61 nietrzeźwych kierujących.

REKLAMA
Poprzedni artykułTo już czternasty sklep
Następny artykułNowy komendant przejął stery
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments