Strona główna Aktualności Polityka 1500 głosów poparcia dla Trzaskowskiego. Zbiórka trwa

1500 głosów poparcia dla Trzaskowskiego. Zbiórka trwa

56
Lokalni działacze i sympatycy Platformy Obywatelskiej rozpoczęli w Pabianicach zbiórkę podpisów poparcia pod kandydaturą Rafała Trzaskowskiego na prezydenta Polski. 

Jak przekonują, odzew wśród mieszkańców miasta i powiatu jest bardzo duży.

– Wczoraj przed Urzędem Miejskim w ciągu półtorej godziny podpisało się ponad 100 osób, przede wszystkim z Pabianic, ale też z ościennych gmin. Listy cały czas się zapełniają. Na tę chwilę mamy prawie 1500 podpisów – mówi Joanna Kupś, wiceprzewodnicząca lokalnych struktur PO, która koordynuje ich zbiórką.

Będą one zbierane przed magistratem jeszcze dzisiaj (5 czerwca) – od godz. 15.30 do godz. 17.00, natomiast jutro i w niedzielę – na Lewitynie, również w godz. 15.30 – 17.00.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
56 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

jak znam życie, kartka z podpisami nie zawiera klauzuli informacyjnej RODO kto jest ADO zbieranych na tę listę i na jakiej podstawie zbiera te podpisy idt.idp.
Lista nieważna i dane wbrew prawu pobierane.

Taki z ciebie radca jak z koziej dupy trąbka.

Co Ty za głupoty piszesz? Aż rażą w oczy 🤨

polecam poczytać ignorantom https://uodo.gov.pl/pl/file/1447
PS. Podpowiem z grzeczności – wspomniałem o pkt. 6.1 dokumentu

Choćby naruszono wszystkie przepisy RODO albo polskich ustaw o ochronie danych, to listy i podpisy są ważne, bo przepisy o ochronie danych nie przewidują ich nieważności. I tyle. Można co najwyżej uprzejmie donieść to im GIODO pogrozi palcem, bo przecież kar finansowych nie nałoży.

Zabójcze listy zabojczego kandydata? Zbieranie podpisów w momencie wybuchu nowych ognisk w aglomeracji, na kandydata siejącego nienawiść, a programem jest blokowanie wszystkiego co obce. Nie wierzę, że ktoś przyjdzie, tak jak ludzie nie chcieli iść na wybory. Kolejny raz nie dadzą się nabrać.

w momencie wybuchu nowych ognisk otworzono kościoły w których nie przestrzega się ani dystansu ani noszenia maseczek !

Też mi się to nie podoba, tak jak brak limitów w marketach i tolerowanie nie noszenia masek na zakupach. Ale teraz liczą się tylko wybory..

Na zdjęciu widać „szacunek” do wyborców Pana Starosty. Lapki i kieszeni i co tam !!!

no tak, bo ręce w kieszeni do zdjęcia świadczą o szacunku. lepiej stać na baczność i kupować lewe maski od kolegi? 🙂

Wyjątkowe. Ręce polityka POPiS we własnych kieszeniach. Niepowtarzalne.

A co z kidawa? już zła? Czy pojechała po inspiratory? Czyli zgodnie z założeniem głosuj na ludzi nie na partie zmiana kandydata i co dalej te same buzki… Tylko juz czaskoski, Całe zakłamane peło w kolorowej otoczce. A ja i tak bede głosował na kidawe, moja faworytka

Pabianicki gang z platformy 🙂 w Warszawie nie robi nic, znowu pojawiaja sie afery reprywatyzacji, a Ci chca na niego glosowac. Niestety liczą sie tylko stolki i pieniazki, a Polske i polakow ma sie w czterech literach.

A propos reprywatyzacji. Pisie mendy od bylejakiego kręcąc spot wyborczy w 2018 roku, który miał „srać łzami”, doprowadzili do śmierci p. A. Kryńskiej. Te same mendy były odpowiedzialne za kampanię maliniaka w 2015 roku. Niewykluczone, że będą ją robić i teraz…

Szanowni Państwo widac jaki przykład dajecie w czasie epidemii. Gdzie odstęp 1,5 m, gdzie maseczki przy braku odstępu ? Ten przykład dają Starosta, Rzecznik Starosty Dyrektor ZOO i nauczycielka … Smutne to i żałosne. Ale widać partia limit podpisów nałożyła to się do kieszeni chowa nie tylko rączki jak Pan Starosta ale i zasadny w czasie epidemii … 🙁
Oczywiście pytanie pozostaje czy wolno agitować politycznie w godzinach pracy ?

Biąrą przykład z miłościwienam panującego prezydenta. Niejakiego Adriana czy jak mu tam…

Ja na niego nie głosuję.

Oho, po komentarzach widać, że 500+ działa 🙂 Margines społeczny wreszcie za pieniądze „dla dzieci” kupił sobie telefony i komputery żeby się wypowiadać w internecie. Szkoda, że tych komputerów brakuje dla dzieci na zdalnym nauczaniu.

Oho elita się odezwała

Przecież PO miało w programie komputer dla każdego ucznia. Gdzie te komputery?

Mylisz się. Zwyczajnie bycie antyPiSem to za mało żeby żeby wygrać. PO musi zrobić rebranding, bo ma zbyt czarną historię. Wkrótce się trochę rozpadną, trochę połączą, wymienią kilka osób u szczytu i nie zmieni się u nich nic poza tym, że będą mieli większe wyborcze szanse.

To są podpisy żeby w końcu tą zaklamaną partię wyrzucić z Sejmu

Musicie przyspieszyć, bo do 100 000 „trochę” wam brakuje : )))))) Żenada

Ale wiesz, że to nie tylko w Pabianicach się zbiera? 🙂

Tak redaktorze. Wiem…

Panie Jach, lepiej niech Pan się wytłumaczy z reklamy, którą czynicie na tym portalu tylko jednej sile politycznej.

Któej?

Której?

Ale mówiąc poważanie, ciekawe co słychać w naszym powiecie np. w konfederacji. O PiS i o Lewicy są sygnały, a Konfy nie ma?

Żenada to jest to co maliniak odwala

To super.
Dopiszę się i ja z rodziną „chamskiej hołoty”. 🙂

Lenin nazywał takich nieświadomych lecz dobrze zmanipulowanych entuzjastów „pożytecznymi idiotami”.

Janek ten Twój idol to jednak nie głupi był

Epainfo rozpoczyna kampanię Trzaskowskiego w nadzym mieście?

Podpisują się ludzie z Pabianic i ościennych gmin. Czyli lekko licząc populacja w wielkości ok. 80 000.I zebrali 1500 podpisów? Przecież to niecałe 2% czyli totalna kpina.

nie ciesz się tak bardzo. Wczoraj dopiero po 15-ej ukazało się info o zbieraniu podpisów !

Lata mi i powiewa, ile Trzaskowski (czy generalizując: KO/PO) zdobędzie podpisów, dla każdego kandydata głównych partii to i tak formalność, ale zawsze mnie wkurza taka retoryka bazująca na bzdurnych wyliczeniach.

Więc tak z ciekawości spytam, jaki procent ogółu populacji (czyli sumy: niepełnoletnich, osób które z różnych powodów nie mogą/nie chcą brać udziału w zbiórce, potencjalnych wyborców, wyborców innych partii itd), nie byłby „totalną kpiną”?

Przecież nikt normalny nie będzie na niego głosować.
PO jest takie samo jak PIS, tylko im wladza w głowie.

Całkiem sporo biorąc pod uwagę że nie do wszystkich mogli dotrzeć, a wręcz że dotrzeć mogli do nielicznych. Ps. Walic politykę

A jaka statystyka byla podczas ostatniej wizyty papieza w polsce
38 mlionowy kraj w pełni katolicki
Odwiedza nas następca Chrystusa na ziemi
Drugi po Bogu
I w światowych dniach młodzieży
Było 100-200-300tyś ludzi ????
I to z całego świata !!!!
To jaki był to promil ?

Same ruskie trolle tu są? Czy naprawdę są ludzie, którzy popierają kłamca i oszusta byle tylko Duda nie wygrał? Co on wam zrobił? Spełnił obietnice, które dawał a wolicie takiego którego jedynym celem jest walka z Polską? Co się dziwić komunistów też ludzie popierali.

Poprzez zadłużenie Polski
sprzedał polskie złoża naturalne .
Jako długopis ograł nas jak Indian
za papierki lub koraliki wyprowadził prawdziwe złoto
Węgiel miedź srebro złoto tytan
Wiele by wymieniać

Jakie obietnice człowieku pamiętam jak dziś tego człowieka jeśli w ciągu roku nie pomogę frankowiczom poddam się do dymisji gówno zrobił a na drugą kadencję się pcha twu długopis PIS-u

Cfaniaczki mogli brac w złotówkach

PO ma ponad 30 000 członków. Zebranie 100 000 podpisów powinno być dla nich dziecinnie łatwe. Wystarczy, że każdy członek partii zbierze po kilka podpisów w najbliższej rodzinie i w ciągu doby powinni mieć przynajmniej pół miliona podpisów. Chyba, że rodzina nie chce na nich głosować 😉

PO nie robiło nagonki pod kościołami po każdej mszy !

ponad 100 podpisów w ciągu półtorej godziny, czyli 90 podzielić na ponad 100 ( ile nie podano -może być 101 lub 199 ) to wychodzi grubo poniżej minuty na jeden podpis.Zakładając że te ponad 100 osób stoi i czeka w kolejce ,nikt nie siada i nie wstaje tylko pisze na stojąco,oraz długopis przekazywany jest z ręki do ręki, to i tak są dwie możliwości : albo jest to wielkie kłamstwo czyli LIPA ,albo zgłoście to do KSIĘGI GUINESA.Jest jeszcze trzecia możliwość : wykopaliście z grobów PSTROWSKIEGO i co najmniej 100 jemu podobnych. Na koniec do autora tej wiadomości, jeśli już… Czytaj więcej »

Słuszna uwaga, musieli przyjść już z podpisami.

Czy Pani Kupś jest mężatką ? …jest bardzo atrakcyjna …

30 lat temu skończyłam PŁ, prowadzę własną działalność, pracuję ciężko, nie biorę żadnych pieniędzy z kasy państwowej, mam dorosłe dzieci i głosuję na PIS. To co? Jestem patolem? Chciałabym zobaczyć wasze twarze!

Nie jesteś patolem, ale masz jakieś ogromne kompleksy. Ja nie głosuję na PiS i nic mnie nie obchodzi Twoja twarz. Niestety Was obchodzi z kim śpię, czy chodzę do kościoła a jeśli do tego jeszcze chcę, żeby moje dzieci miały wychowanie seksualne w szkole, to już na pewno jestem patolem wpatrzonym w zdemoralizowany zachód. A powinienem przecież w katolicki wschód z tradycjami patrzeć. W szczególności wzorować się na Węgrach i z nich brać przykład. Taki to jest problem z Wami.

A drzewa ciągle głosowały na siekiery
bo trzonki miały z drewna …..

Wasze sprzeczki sa z niezrozumienia tematu

Różnica między partiami i kandydatami
Polega na tym dla kogo pracują ?
i przy jakim stole siedzą ?
jakie miejsce zajmuja jako pośrednicy
i jaką mogą dostać prowizję lub etat?

Jaruzelski podpisał umowę z Rockefelerem
Na prywatnej audiencji w NY
Trzaskowski repezentowal Polskę na spotkaniu grupy Bilderberg
A Szydło była na szkoleniu w USA dla przyszłych premierów przez grupę starszych braci w wierze

A wysię kłócicie kto ma lepszy program dla Polski

Zapomniałeś powiedzieć że Ziemia jest płaska, światem rządzą Reptilianie a i tak nas trują chemtrials i do tego winę zrzucają na Covid

– wystarczy poczytać jakie porozumienia lub cele były wyznaczone na każdym z tych spotkań
I łatwiej będzie zrozumieć wprowadzone decyzje .
Lgbt w przedszkolach , żłobki tylko dla szczepionych …
gmo za nietykalnosc, leczenie nowotworów za setki tyś z budżetu …
447,1066 …
Spisek spiskiem
Ale lgbt w warszawskich przedszkolach wprowadzone
447 przez starszych braci w wierze uchwalona
polska przeksztalca sie w Polin
A zaczelo się od hanukowych świec w sejmie
Nawet w TVP to pokazuje
tylko tłumaczy jak masz to odbierać i bronić
Zgodnie z polityka rządu
a nie jak wyciągać wnioski samodzielnie .

Ja gorszy sort podpisałem się pod Trzaskowskim niech będzie ktoś konkurencja dla długopisa niech nie ma tak łatwo.Osobiscie zaglosuje na Hołownie