Strona główna Styl życia Prosper – tutaj zadbają o Twój samochód

Prosper – tutaj zadbają o Twój samochód

2
Przez dwa lata od otwarcia firma Prosper z ul. Partyzanckiej 95 wypracowała sobie pozytywną opinię wśród lokalnych kierowców. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów właściciele wprowadzili nowe usługi – serwis klimatyzacji oraz wulkanizację.

Tu umyjesz auto

Myjnia dysponuje 6 stanowiskami do obsługi auta, więc nie ma mowy o długich terminach oczekiwania i kolejkach. Usługi mycia pojazdów są kompleksowe, od zwykłego czyszczenia karoserii po gruntowne pranie tapicerki, mycie silników jak choćby w celu przygotowania auta do sprzedaży.

– Zdarzają się przypadki ekstremalne, takie jak auta po zalaniu, czy te służące do przewożenia zwierząt, dlatego w tego typu usługach mamy ogromne doświadczenie – mówi Wojciech Śpionek, właściciel Prosper.

Tapicerka przed i po czyszczeniu

Profesjonalne podejście do świadczonych usług zaowocowało podpisaniem umowy na obsługę mycia radiowozów z pabianickiej komendy.

– Mamy doświadczenie w obsłudze dużych flot. Z naszych usług korzysta kilkanaście lokalnych firm – dodaje właściciel.

Firma Prosper wychodzi naprzeciw zapracowanym kierowcom, dlatego istnieje opcja odbioru auta od klienta i odstawienie umytego pojazdu przed dom. Jednak jeśli klient woli przyjechać autem i poczekać na miejscu, może skorzystać z komfortowej poczekalni, gdzie dostępny jest telewizor, WiFi czy automat z kawą.

Wulkanizacja i przechowalnia opon

Od kilku tygodni przy ul. Partyzanckiej 95 świadczone są usługi wulkanizacyjne. Firma zainwestowała w nowoczesny sprzęt do zmiany i naprawy ogumienia w autach osobowych i dostawczych do 3,5 tony. Na terenie firmy funkcjonuje też przechowalnia na 500 kompletów opon.

– Prowadzimy również sprzedaż opon zarówno nowych jak i używanych. W przypadku zakupu nowego ogumienia w naszej firmie wymiana jest bezpłatna – mówi właściciel.

Klimatyzacja jak nowa 

Firma Prosper działa kompleksowo, dlatego wprowadziła również serwis klimatyzacji. Oferowane są usługi nabijania czynnikiem, uzupełniania oleju w sprężarce, sprawdzanie szczelności. System klimatyzacji może być też ozonowany, co usuwa wszelkie bakterie, grzyby, wirusy i drobnoustroje. Ozonowanie likwiduje nieprzyjemny zapach i wpływa na komfort jazdy osób podróżujących w aucie.

Na hasło EPAinfo w czerwcu firma Prosper oferuje rabat w wysokości 20% na usługi wulkanizacyjne i serwis klimatyzacji.

 

PROSPER
ul. Partyzancka 95

95-200 Pabianice
woj. łódzkie
tel.: 668 862 246

https://www.myjniaprosper.pl/

Strona na Facebook’u

Godziny otwarcia:
Pon-Pt: 8:00-18:00
Sobota: 8:00-14:00

 

REKLAMA
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

klient był zadowolony 🙂

Dramat a zaraz usuną komentarz bo reklama dżwignią itd