Strona główna Nie przegap 14-latki nie ma w domu od dwóch dni (Aktualizacja)

14-latki nie ma w domu od dwóch dni (Aktualizacja)

7
Policjanci z Komendy Powiatowej w Pabianicach poszukują zaginionej 14-letniej Julii. Dziewczyna wyszła z domu 12 kwietnia 2019 roku około godziny 20:00 i od tamtego czasu nie nawiązała kontaktu z rodziną.

Wszystkie osoby, które posiadają wiedzę o miejscu pobytu zaginionej proszone są o kontakt z KPP w Pabianicach lub numerem alarmowym.
Dziewczyna ma 170 cm wzrostu, szczupłą sylwetkę i włosy do ramion w kolorze blond, piwne oczy.

Zaginiona ubrana była  w bluzę z kapturem koloru czarnego marki „PITBULL” z logo laleczki „Chucky”, leginsy koloru czarnego bądź jeansy koloru czarnego, buty sportowe marki Reebok koloru czarnego.

Wszystkie osoby, które posiadają wiedzę o miejscu pobytu zaginionej proszone są o kontakt z KPP w Pabianicach lub telefonicznie pod nr 422253301 lub 02.

AKTUALIZACJA: Rzecznik pabianickiej policji poinformowała, że dziewczyna została odnaleziona. Przebywała na terenie innego województwa..

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Nauczyciele ze szkoły tej dziewczyny jutro powinni na poszukiwania pójść

Jasne. A najlepiej ze wszystkich szkół w całym powiecie…
Najważniejsze, aby się znalazła, jak najszybciej. Cała i zdrowa.

O godzinie 20 też odpowiadają za ucznia będącego w domu? Dziwne masz pojęcie o mauczaniu. Może ciebie sumienie ruszy i też rozpoczniesz poszukiwania?

Nie chodzi mi o to że to ich wina tylko o to że ich nierobstwo może być pożyteczne.

Co to są za rodzice, którzy wypuszczają z domu 14-letnią dziewczynę po godzinie 20 wieczorem z domu? Co to za dom? Może poszła do pracy?

Albo wyrzucic smieci, nie oceniaj nie znajac sytuacji…

Sam siebie oceniłeś…