Strona główna Aktualności Bracia w dechę

Bracia w dechę

11

Arek i Krzysiek Mik z Pabianic stworzyli wakepark w Rokitnicy za Ldzaniem. Tutaj możemy popływać na specjalnej desce wakeboardingowej. To połączenia nart wodnych, snowboardingu i surfingu.

Wake Mik Brothers, to centrum rekreacyjno-sportowe, które powstało z zamiłowania jego twórców do sportów ekstremalnych. – Sporty ekstremalne to nasza pasja. Jeździliśmy na deskorolkach, na snowboardzie i pływaliśmy na windsurfingu – mówi Arek Mik. – Nie zrobiliśmy tego dla pieniędzy, po prostu lubimy aktywnie spędzać czas. Tutaj można wyzwolić trochę adrenaliny.

Wakeboarding traktowany jest jako sport ekstremalny, bo deska osiąga prędkość nawet do 30 km/h. Wyciąg ma długość 150 metrów, więc emocje na wodzie są gwarantowane. Wakepark dostępny jest dla osób pełnoletnich, które podpiszą specjalne oświadczenie dotyczące uprawiania sportów podwyższonego ryzyka. Młodzież może korzystać z wyciągu za zgodą rodziców. Na miejscu można wypożyczyć piankę, deskę, kamizelkę i kask ochronny.

Wyciąg czynny jest w zależności od pogody. Ceny za korzystanie z wakeparku zaczynają się od 30 złotych. Więcej informacji pod nr tel. 661 351 757 lub na Facebooku.

 

REKLAMA
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Andrzej

nowosc… istnieje juz od roku

Nikt o tym wcześniej nie napisał, a EPAinfo istnieje od marca :).

Prostuję. 22 czerwca miejsce zostało opisane na stronie http://naweekendzik.pl/polska/lodzkie/zbiorniki-wodne-w-rokitnicy/

wro

Byłem tam rok temu, woda gęsta, lepiej było jechać nad rzekę

Dawid

nawed chyba dużej

zed

fajna miejscówka polecam

Marek Rogalski

Marek Rogalski – Skimboarding

Patryk Sebastian Jachimski

patryk
jachimski
windsurfingu

Adam Pietrzykowski

Adam Pietrzykowski kitesurfing

Ewelina Wiktoria

Ewelina Szalewska surfing

Marek Wawrzyniak

Marek Wawrzyniak wakeboarding