Strona główna Dzieje się „Zrób zdjęcia na ujęciach”, czyli konkurs nie tylko dla dzieci

„Zrób zdjęcia na ujęciach”, czyli konkurs nie tylko dla dzieci

1
„Zrób zdjęcia na ujęciach” – tak został zatytułowany konkurs, do udziału w którym zachęca organizujący go Zakład Wodociągów i Kanalizacji. Do wygrania nagrody.

Okazję stanowi zbliżający się Dzień Dziecka, aczkolwiek jako uczestnicy mile widziane są całe rodziny. Co trzeba zrobić?

– Wybrać się, np. z rodzicami, na nasze ujęcia wody, udokumentować wycieczkę i zaprezentować nam relację z niej w ciekawej, oryginalnej formie (drogą mailową – przyp. red.). Może to być kolaż zdjęć czy opatrzony komentarzem filmik. Liczymy na kreatywność autorów – mówi Katarzyna Tkacz ze ZWiK.

Gdzie znajdują się ujęcia? Trzy są w Pabianicach – przy ulicach 15 Pułku Piechoty „Wilków”, Wodnej i Robotniczej, dwa w Hermanowie, jedno w Tereninie i jedno we Władysławowie (jutro na Facebooku ZWiK zostaną opublikowane linki do mapek).

Konkurs zaczyna się jutro, 29 maja i potrwa do 7 czerwca, natomiast 9 czerwca jury wybierze trzy zwycięskie prace. Można je wysyłać na adres: k.tkacz@zwik. pabianice.pl. Więcej informacji pod numerem 784 001 873.

Wybrane prace zostaną opublikowane na stronie internetowej ZWiK oraz na Facebooku.

REKLAMA
Poprzedni artykułPrezydent i Bychlewianka przyjęli nominację od redaktora naczelnego EPAinfo
Następny artykułNowe przypadki zakażeń w naszym powiecie
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

może by studzienki odetkali co?