Strona główna Aktualności Z miasta Znowu antyreklama Pabianic

Znowu antyreklama Pabianic

2

Tym razem niechlubną łątkę naszemu miastu pomogła przypiąć nieodpowiedzialna matka, która piła alkohol zamiast opiekować się dziećmi.

Informacja o 44-latce obiegła wczoraj ogólnopolskie media i oburzyła opinię publiczną. Do Pabianic przyjechali nawet reporterzy TVN24, którzy rozmawiali z nieodpowiedzialną kobietą.

– Źle się z tym czuję. To bardzo mnie boli, bo nie jestem złą mamą – mówi reporterce TVN24.

Wyznanie mieszkanki ul. Świętokrzyskiej jest jednak mocno wątpliwe. Okazuje się bowiem, że kobiecie już wcześniej odebrano sześcioro dzieci!

Jak informują TVN24 przedstawiciele Miejskiego Centrum Pomocy Społecznej w Pabianicach, siódme i ósme dziecko również trafi pod opiekę państwa. Konkretnie do ośrodka wychowawczego w Piotrkowie Trybunalskim.

Przypomnijmy, że w poniedziałek 3-letni chłopiec błąkał się samotnie po ulicach Pabianic wołając mamę. Jego 1,5-roczny brat boso, ubrany jedynie w kaftanik próbował zejść po stromych schodach kamienicy. Matka zjawiła się dopiero po kilkunastu minutach. Kobieta była pod wpływem alkoholu. Badanie wykazało, że miała 1,2 promila alkoholu w organizmie.

Materiał z TVN24.

 

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Wyrzucić ją za bramy miasta!

7 dzieci – czyli należy jej się 500 x 7 = 3.500 zł za postawę pro patriotyczna i katolicką. Przy tej sumie to 1,2 promila to niemal świętość. czemu się czepiają tej wspaniałej polki i patriotki.