Strona główna Aktualności Biznes Zmodernizowana myjnia na Bugaju. Otwarcie w sobotę

Zmodernizowana myjnia na Bugaju. Otwarcie w sobotę

0
Nowoczesna myjnia bezdotykowa stanęła u zbiegu ulicy Bugaj i Świetlickiego. Otwarcie zaplanowano na sobotę 20 listopada. Tego dnia w godz. od 9.00 do 17.00 za usługę nie będzie pobierana opłata.

W miejsce starej myjni, przy wjeździe na Lewityn, powstała nowa instalacja uznanej firmy Euro-Ekol. Co wyróżnia nowoczesne myjnie polskiego producenta?

Po pierwsze – system startowy, chroniony prawem patentowym, który jest wyposażony w duży wyświetlacz LED. Zaletą jest możliwość płacenia za usługę banknotami (10, 20 i 50 zł), monetami oraz przy pomocy opcjonalnego systemu płatności zbliżeniowych PayPass. System wydaje resztę w monetach po zakończeniu procesu mycia.

Płatność kartą
Płatność banknotami

 

 

 

 

 

Po drugie – technika myjąca. W instalacjach Euro-Ekol stosowana jest zmiękczoną woda do wszystkich programów mycia, dzięki czemu na karoseriach mytych samochodów nie powstają zacieki. Ponadto klienci mogą skorzystać z efektywnych programów takich jak: mycie pianą, turboszczotka czy felgi-owady. Niezawodna jest też chemia stosowana do mycia pojazdów.

– W dzień otwarcia klienci mogą skorzystać z instruktażu mycia pojazdu prowadzonego przez wykwalifikowanego pracownika firmy Euro-Ekol – zachęcają właściciele stacji przy ul Bugaj.

Po trzecie, nowa myjnia oferuje system abonamentowy, czyli tzw. klucze lojalnościowe. Dzięki nim za tę samą kwotę uzyskamy dłuższy czas mycia pojazdu. Klucze będzie można nabyć w każdą sobotę w godz. 10.00-15.00.

W ofercie myjni jest siedem programów mycia :
0. Felgi -owady
1. Turbo piana
2. Mycie pianą
3. Turboszczotka
4. Spłukiwanie
5. Woskowanie
6. Nabłyszczanie

Dodatkowo na placu działa irchomat. To innowacyjne urządzenie do sprzedaży ściereczek z irchy syntetycznej. Za pomocą irchy możemy w łatwy i szybki sposób pozbyć się resztek wody po myciu pojazdu. Dla klientów dostępny będzie też odkurzacz na monety dwuzłotowe.

Myjnia przy Lewitynie będzie czynna 24 godziny na dobę.

REKLAMA