Strona główna Na sygnale Kryminalne Zarzuty za graffiti

Zarzuty za graffiti

0

Długi weekend był źródłem natchnienia dla trzech „grafficiarzy”, którzy postanowili dać upust swoim artystycznym potrzebom. Odpowiedzą za zniszczenie mienia.

Policji udało się odnaleźć sprawców dwóch aktów wandalizmu. Pierwszy z nich miał miejsce 10 listopada, gdy w godzinach rannych dwóch 18-latków pomalowali sprayem betonowe ogrodzenie jednej z posesji przy ul. Warszawskiej. Udało im się oddalić z miejsca zdarzenia, jednak dzięki rysopisom podanym przez świadków, funkcjonariusze zatrzymali pseudoartystów. Ich „dzieło” zostało wycenione na kilkaset złotych.

Druga sytuacja miała miejsce w nocy z 11 na 12 listopada przy przejeździe kolejowym przy ul. Podmiejskiej. 16-latek pomalował farbą drzwi wejściowe do strażnicy. Na jego nieszczęście, zauważyła to siedząca w środku dróżniczka, która spłoszyła go, otwierając drzwi. Policjanci wylegitymowali wandala kilka przecznic dalej. Okazało się, że nie tylko niósł puszki z farbą, ale również był nietrzeźwy. Badanie wykazało 0,5 promila w jego krwi. 16-latkiem zajmie się sąd rodzinny.

REKLAMA
Poprzedni artykułA jednak. Za 4 lata pojedziemy S14
Następny artykułPobili rekord świetnej zabawy!
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments