Strona główna Aktualności Komunikacja Zamykają kolejny odcinek ul. Zamkowej

Zamykają kolejny odcinek ul. Zamkowej

10
Wykonawca prac na ul. Zamkowej poinformował o wprowadzeniu nowej organizacji ruchu na remontowanym odcinku. Zmiany będą obowiązywały od 1 września. 

Kolejny etap obejmuje zamknięcie dla ruchu ul. Zamkowej na odcinku od ul. Żeromskiego do ul. Staszewskiego wraz ze skrzyżowaniami z ulicami: Żeromskiego, Lutomierską, Wyspiańskiego, Reymonta, Poniatowskiego, Konopnickiej. Umożliwione zostaną jedynie wjazdy docelowe. Na odcinku od ul. Żeromskiego do ul. Kilińskiego/Św. Jana organizacja ruchu pozostaje bez zmian, zgodnie z organizacją wprowadzonym w dniu 5 lipca 2021 roku.

– Zmiana organizacji ruchu wynika z postępujących robót budowlanych w centrum miasta i umożliwi Wykonawcy prowadzenie dalszych prac rozbiórkowych i robót ziemnych. Kontynuowane będą również m. in. prace związane z budową odwodnienia ulicznego, a także prace elektroenergetyczne – wyjaśnia Małgorzata Wilczek, kierownik działu przygotowania i realizacji inwestycji w firmie Progreg Infracity.

AKTUALIZACJA: udostępnione dla ruchu będzie skrzyżowanie Zamkowa/Pułaskiego/Kościuszki. Przejazd przez to skrzyżowanie odbywać się będzie jednokierunkowo z południa na północ.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
10 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Ładna fotka. Typowy polski bajzel budowlany podpierany przez „fachofców”.

nie widzisz gamoniu że koparka kopie to mają podejść pod łyche

pokaz fotke ze swego M, zobaczymy prawdziwy polski bajzel

Może coś wreszcie otworzą, a nie tylko zamykają? Chyba, że się nie znam i kładzione są pięciokilometrowe szyny i pięciokilometrowe kable i pięciokilometrowe kanały, że wszystko musi być roz…. na raz. I to wyłączone 3 lata temu, i to wyłączone pół roku temu i to teraz? Za komuny tak nawet nie było, że paraliż w każdych 100m2 centrum miasta.

A moze by tak utworzyc zrzutke zeby opłacic prase i juz nie pisac o remoncie w pabianicach ?
Bo to nie ma sensu, po co sie wk…a# nawzajem.

Wystarczy jeden baner reklamowy
„Skończymy remont jak nam sie będzie chcialo, remont mostu przy Welnie i nowe cmentarzysko przy Mateuszu wydłuży inwestycje o kolejne 3 lata, a na koniec wystawimy rachunek +50 mln
I co nam zrobicie drodzy mieszkańcy?”

co mają się nadrabiać jak i tak są katowani przez właściciela to nie praca tylko tyranie od świtu do zmroku

np. Portier, dozorca, pan z taczką typu „szefie tyle pracy nie ma kiedy załadowac”

Wszyscy którzy nie mają 500+ i muszą wstać rano do roboty.

Haha bardziej przypalowego zdjecia nie mogli dac sobie zrobic. Ciekawe czy mieli juz wizyte z BHP….