Strona główna Na sygnale Kryminalne Zamaskowani chuligani pobili klientów sklepu

Zamaskowani chuligani pobili klientów sklepu

1

Dwóch sprawców w kominiarkach napadło na trzech, młodych mężczyzn. Ofiary zostały pobite rękawicami bokserskimi.

Do zdarzenia doszło w sklepie przy ul. Moniuszki.

– Z relacji pokrzywdzonych wynikało, że kilku zamaskowanych mężczyzn wbiegło do sklepu i zaczęli okładać ich założonymi na ręce rękawicami bokserskimi. Po chwili napastnicy wybiegli na zewnątrz i uciekli dwoma samochodami – informuje komisarz Joanna Szczęsna z pabianickiej policji. – Jeden z pokrzywdzonych z rozciętym łukiem brwiowym i urazem ręki trafił do szpitala. Pozostali z pobitych klientów nie odnieśli poważniejszych obrażeń.

Po kilkudziesięciu minutach dyżurny policji otrzymał zgłoszenie o grupie osób głośno zachowujących się między blokami przy ul. Podleśnej. Skierowani na miejsce policjanci zauważyli zaparkowanego forda focusa, w którym siedziało dwóch 24-latków. Na widok mundurowych zaczęli nerwowo się zachowywać. W bagażniku policjanci znaleźli kominiarki, kurtki, kij drewniany oraz ochraniacze na szczęki. W środku za fotelem pasażera ukryta była torba z marihuaną oraz waga elektroniczna.

– Stróże prawa po ujawnionych przedmiotach nie mieli wątpliwości, że dwaj 24-latkowie mają związek z wcześniejszym pobiciem w sklepie przy ul. Moniuszki – dodaje Szczęsna. Mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do osobnych cel policyjnego aresztu. Zgromadzony w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie jednemu z 24-latków zarzutu związanego z pobiciem, natomiast drugiemu ze sprawców zarzutu pomocnictwa w pobiciu oraz posiadania narkotyków.

Wobec podejrzanych prokurator zastosował dozory policyjne, poręczenie majątkowe oraz zakaz zbliżania się do pokrzywdzonych.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Zamknąć tę naćpaną hołotę w zoo albo w psychiatryku od razu, ale wcześniej pałami po łbie !!!!!.