Strona główna Aktualności Zaginął 32-latek z Pabianic. Przebywał w Anglii

Zaginął 32-latek z Pabianic. Przebywał w Anglii

0

Policjanci z komendy powiatowej w Pabianicach poszukują zaginionego Damiana Paradowskiego. Mężczyzna ostatni raz kontaktował się z rodziną 5 czerwca 2021 roku. W tym czasie przebywał w Anglii na terenie dzielnicy Euston/King Cross.

Zaginiony do dziś nie powrócił do miejsca zamieszkania, jak również nie nawiązał kontaktu z bliskimi.

RYSOPIS:  szczupła budowa ciała, wzrost 170 cm, włosy krótkie z zakolami na czole, uszy normalne, przylegające, oczy zielone, duży nos, uzębienie pełne.

ZNAKI SZCZEGÓLNE:  blizna po oparzeniu na całej klatce piersiowej, zdeformowany palec wskazujący prawej dłoni, wypukła blizna po rozcięciu na środku czoła, tatuaż przedstawiający tribal, umiejscowiony na lewym barku,

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu miejsca pobytu zaginionego lub mające jakiekolwiek informacje o losie mężczyzny, proszone są o kontakt z policjantem prowadzącym sprawę pod numerem telefonu 47 8424 315/ 693 997 297, od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00-16:00, bądź z dyżurnym Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach telefon całodobowy 47 8424 300 lub drogą mailową: dyzurny@pabianice.ld.policja.gov.pl. Policja zapewnia pełną anonimowość.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments