Strona główna Aktualności Z miasta Z MOSiR do zakładu pogrzebowego. Kierownik został dyrektorem

Z MOSiR do zakładu pogrzebowego. Kierownik został dyrektorem

27
T. Kloze (w środku) podczas konwencji wyborczej Bloku Samorządowego "Razem"
Miejski Zakład Pogrzebowy w Pabianicach ma nowego dyrektora. Władze miasta powierzyły stanowisko Tomaszowi Kloze.

To dotychczasowy pracownik Miejskiego Ośrodku Sportu i Rekreacji, gdzie od 2017 pełnił funkcję kierownika pływalni i hali koszykówki. Wcześniej pracował w „Pamotexie”.

Nowy szef MZP ma 55 lat, jest absolwentem wydziału włókienniczego Politechniki Łódzkiej.

Tomasz Kloze zastąpi w tej roli Grzegorza Janczaka, który pod koniec września przeszedł na emeryturę. Był jednym z dwóch kandydatów zarekomendowanych przez komisję konkursową prezydentowi Grzegorzowi Mackiewiczowi (wszystkich kandydatów zgłosiło się siedmioro, ale pięć osób nie spełniło wymogów formalnych).

– Nowy dyrektor zaczyna pracę od jutra, 16 października. Pierwsza umowa będzie obowiązywała sześć miesięcy – informuje Aneta Klimek, rzecznik prasowy magistratu.

Tomasz Kloze był związany z Blokiem Samorządowym „Razem”, czyli tą samą formacją, z której po raz pierwszy startował na prezydenta Grzegorz Mackiewicz. Rownież z tego samego ugrupowania o mandat do rady powiatu ubiegał się Grzegorz Janczak.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
27 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Gratulujemy widać jak Pan Tomasz był niezbędny na swoim poprzednim stanowisku jako kierownik skoro zaczyna nową prace na drugi dzień. Rozumiem, że nie ma nic do przekazania tylko zabrał kubek i papa.

przecież masz podane że pełnił funkcję, a nie że pracował. Taki to w cv ma wpisane, pełnił, bywał, zasiadywał 🙂 podobnie jak przesiaduje z radzie zwiku. Pracuję już tam 15 rok i w życiu chłopa nie widziałem.

Nikt z ..pośredniaka.. Nie miał szans i kwalifikacji.
Włókiennik im sprostał.

Dyrektor z pośredniaka ? 😁😁😁

Najwyraźniej sprostał, skoro pięciu baranków złożyło papiery nie spełniając wymogów. Każdy mógł spróbować. Dlaczego tylko dwóch spełniało warunki, które nie były zbyt wygórowane ?

pewnie priorytetem który przeważył był staż pracy.

Ty w duchy wierzysz? Każdy wie, że posady są po linii partyjnej lub znajomości. Jak są pytania zadawane to nawet zna odpowiedzi, aby się przygotował.

Dlaczego tylko dwóch kandydatów było ? Znasz kogoś, kto kandydował, ale mu się nie w udało ? Czy tak tylko pitolisz ?

Last edited 1 rok temu by Frontczak

Tak, znam dokładnie jak wygląda otrzymywanie pracy w starostwie, um i w spółkach miejskich. Każdy kto dostał pracę po linii partyjnej lub znajomości zna te zasady.

Idealne zdjęcie Panie Jach. Wszystko czytelne.

Przerażające, że 5/7 kandydatów na stanowisko kierownicze nie umiało złożyć poprawnie dokumentów o sobie…. a Panu Tomaszowi życzę powodzenia.

Pabianicka Patologia , pewnie jako dziecko sprzedawał piasek i chorągiewki po cmentarzu a więc miał kwalifikacje .

Sami swoi

Ciekawe po co organizowano konkurs za pieniądze pabianiczan? Wszystko przecież było wiadome zanim się rozpoczął. Ten ostatni kandydat, który przegrał w finale i ma np. lepsze kwalifikacje zrozumiał najlepiej wszystkich, którzy się tutaj wypowiadali. Czy regulamin konkursu przewiduje udostępnienie takich danych, z uwzględnieniem przepisów RODO?

Ludzie nie obrażajcie innych!!! Tak wygląda POLITYKA!!! Wygrywasz wybory i obsadzasz stanowiska swoimi – bo dlaczego obcymi!!! Wygrał AWS – obsadzał stanowiska, wygrało SLD – obsadzało stanowiska, wygrała PO i też obsadzała, wygrał PIS i KOŚCIÓŁ i też obsadził. Chcesz rządzić – WYGRAJ WYBORY!!!
Przecież wszyscy to Polacy więc i tak zostaje w Polsce

czy ktoś z PIS-u złożył dokumenty?

na układy nie ma rady kolesiostwo pełną gębą. swój swojemu krzywdy nie da zrobić

znowu nie anka ? AHAHAHA

BSR….Brońmy Stołków Razem… pabianicka chorągiewka polityczna… przytuli się do każdej opcji, która będzie miała większość w mieście…

Zupełnie niepotrzebne były przemiany w Polsce i wyprowadzenie sztandaru PZPR. Teraz mamy dokładnie to samo. Aby dostać dobrą pracę należy stanąć pod odpowiednim i jedynie słusznym sztandarem. Nie wytykam tu PIS u ponieważ jaką by inna opcja nie stanęła na czele to dokładnie zrobi podobnie. Rozda stołki swoim nie patrząc na kwalifikacje. Przedstawia to film Barei Alternatywy 4. Kiedy to Anioł obiecywał stołki w stolicy swoim kolesiom

Odnoszę wrażenie, że dyrektorowanie w ZMP to taka nieformalna zjeżdżalnia – przchowalnia do emerytury. Kto tam następny w kolejce w mieście jaki kierownik albo dyrektor? Może sam pinokio?

„pecunia non olet” – nawet smród trupa potrafi być słodki jeżeli kasa się zgadza.

W Pabianicach bez zmian od lat. Ta sama klika, te same facjaty… Jakie dno. Dla osłody dostaniecie… podwyżkę podatku :))))

Rowni i rowniejszy. Jedna klika czy PIS czy Po itd. W pi… z takimi ludźmi. Tylko do koryta.

uklad stary jak swiat wiec co sie dziwic wystarczy zobaczyc mordy te same tylko stolki se zmieniaja, nie ma rady na uklady

Jest tylko jedna rada. Nie głosować na tych co zwykle i ich rodziny.

Czy on nie jest synem nauczycielki z I LO?