Strona główna Dzieje się Rozrywka Występ naszych w Familiadzie podbija internet

Występ naszych w Familiadzie podbija internet

1

Niemal 100 tysięcy wyświetleń ma już na Youtube fragment „Familiady”, którego bohaterką jest studentka z Pabianic. To dlatego, że przy udzielaniu odpowiedzi zaliczyła dwie zabawne wpadki.

Paulinę mogliśmy oglądać na szklanym ekranie w minioną niedzielę. Weszła w skład pięcioosobowej drużyny wolontariuszy z pabianickiego oddziału PCK, walczącej o nagrodę pieniężną z myślą o przekazaniu jej na rzecz chorych i potrzebujących.

Chociaż pabianiczanie potraktowali udział w popularnym programie jako miłą przygodę, to stres zrobił swoje, co było widać m.in. na przykładzie pabianiczanki.

– Paulina, europejskie morze – zwrócił się do niej prowadzący Familiadę Karol Strasburger. Na ekranie były już dwie odpowiedzi: „Bałtyckie” i „Czarne”.

Atlantyk – odrzekła studentka.

Nie powiodło jej się też, gdy miała podać przykład zawodu wykonywanego w domu. Wtedy padła odpowiedź: odkurzanie.

https://youtu.be/TVwEhv2gZm4

Pabianiczance towarzyszyła koleżanka, dwóch kolegów oraz Małgorzata Grabarz, szefowa PCK w Pabianicach. Ta ostatnia przyznaje, że duża liczba kamer, krótki czas na odpowiedź i stres sprawiają, że łatwo stracić głowę.

– Ja sama przy pytaniu o europejskie morze zamiast „Śródziemne” powiedziałam „Śródziemnomorskie” – śmieje się pani Małgorzata. – Grunt, żeby umieć podejść do własnych wpadek z dystansem.
REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Pabianicka studentka przejdzie do zaszczytnej galerii DEBILI FAMILIADY,…z tym wyjątkiem że dubeltowo :)…