Strona główna Nie przegap Wypożyczalnie samochodów – świat w zasięgu kierownicy

Wypożyczalnie samochodów – świat w zasięgu kierownicy

0
Automobile driving down road with a blured affect

Tani, wygodny, efektywny, zapewniający swobodę sposób na podróżowanie, będący alternatywą dla komunikacji publicznej – wynajem auta. Jeśli nie posiadasz samochodu, chwilowo jest on w naprawie, lub potrzebujesz innego niż swoje – to znaczy, że jesteś potencjalnym klientem na rynku car rental.

 

Ofertę wypożyczalni samochodów wykorzystasz w celach zawodowych lub prywatnych. To dynamicznie rosnący rynek, który już dawno ugruntował swoją pozycję w zachodniej Europie, a w Polsce szybko zyskuje na znaczeniu.

Wynajem samochodów – postępy rynku polskiego

Według najnowszych danych, w drugim kwartale 2015 r. rynek wynajmu długoterminowego aut urósł o 12,4% w porównaniu do ubiegłego roku. Polacy stopniowo otwierają się na możliwości, jakie dają im wypożyczalnie samochodów. Po wstąpieniu Polski do Unii Europejskiej sektor ten zaczął szybko rosnąć i się rozwijać, między innymi dzięki większemu napływowi zagranicznych turystów.

Polacy również coraz chętniej wypożyczają auta. Ten trend dotyczy wciąż w dużej mierze pracowników i właścicieli firm – oni są najczęstszymi klientami na rynku. Jednak prywatne osoby też coraz częściej odwiedzają wypożyczalnie samochodowe. Rzeczywistość rynkowa wskazuje na coraz wyższe miejsce Polski w Europie pod względem liczby wynajmowanych aut.

Wynajem aut – różne potrzeby, jedno rozwiązanie

Wypożyczony samochód przydaje się w różnych sytuacjach, tych zaplanowanych, jak i tych nieprzewidzianych, w różnych obszarach życia i działalności, a zwłaszcza w sferze:

– zawodowej – jeśli jesteś przedsiębiorcą lub pracownikiem, wynajętym samochodem odbędziesz podróż służbową. Jeśli prowadzisz własną firmę, decydując się na wynajem długoterminowy, oszczędzisz na zakupie floty pojazdów służbowych.

– turystyki i wypoczynku – zrealizujesz szybko swoje plany urlopowe, korzystając z propozycji wypożyczalni. Zwiedzając, docenisz wygodę i elastyczność, jaką dają cztery kółka.

– prywatnej – każdemu mogą zdarzyć się niespodziewane sytuacje, które wymagają szybkiej podróży. Jeśli nie masz własnego samochodu, wypożyczalnia będzie najszybszym rozwiązaniem.

Moda na tanie podróżowanie w mniejszych miastach

Wypożyczanie aut nie jest domeną tylko wielkich miejscowości. Nawet w mniejszych miastach istnieje możliwość skorzystania z oferty nowoczesnej wypożyczalni samochodów, jak choćby Metropolis Rent z Łodzi. Firma ta kierują swoją ofertę również do klientów z mniejszych miejscowości. W artykule: „Klienci z Pabianic chętnie korzystają z wypożyczalni aut” można zapoznać się z konkretnymi korzyściami i szczegółami wynajmu samochodów w mniejszych miastach.

Polska szybko nadąża za europejskimi trendami, które dyktują międzynarodowe wypożyczalnie samochodów. Świadczy to o zapotrzebowaniu na takie usługi w naszym kraju – zarówno w małych, jak i większych miejscowościach. Rosnąca ilość nowych firm, różnicowanie się i wzbogacanie oferty oraz spadające ceny to dowód na potencjał rodzimych wypożyczalni aut na polskim rynku, które skutecznie konkurują z dużymi firmami dzięki lepszemu dopasowaniu oferty do potrzeb lokalnych klientów.

http://wypozycz.net/kontakt/

ul. Jaracza 108

90-244 Łódź

tel.: 42-663-87-71

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments