Strona główna Na sygnale Kryminalne Wyniosła z marketu płytę indukcyjną

Wyniosła z marketu płytę indukcyjną

2
53-latka niepostrzeżenie wyniosła płytę indukcyjną z marketu ze sprzętem AGD. O dziwo, skradziony sprzęt o wartości 1848 złotych, ostatecznie wylądował na śmietniku. 53-latce za popełnione przestępstwo grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

Zdarzenie miało miejsce 16 listopada 2023 roku w sklepie przy ulicy Grobelnej w Pabianicach, a służby zostały poinformowane przez pracowników sklepu.

Jak wynika z zapisu monitoringu, dwie osoby weszły do sklepu, gdzie jedna z nich sięgnęła po płytę indukcyjną znajdującą się na korytarzu. Kobieta sprytnie spakowała zdobycz w czarny, foliowy worek po śmieciach, po czym wspólnie z mężczyzną wynieśli ją z budynku.

Policjanci ustalili, że podejrzani są mieszkańcami Łodzi. Zostali zatrzymani 23 listopada 2023 roku.

53-letnia kobieta, po przyznaniu się do winy podczas rozmowy z policjantami, wyjaśniła, że pojechała z byłym mężem na zakupy do Pabianic. Widząc okazję na korytarzu, spakowali płytę indukcyjną do worka i przewieźli do mieszkania kobiety. Niestety, ze względu na brak umiejętności, nie mogła jej podłączyć, co skutkowało wyrzuceniem sprzętu do śmieci.

53-letnia kobieta i 61-letni mężczyzna, zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty. Za popełnione przestępstwo kobiecie grozi do 5 lat pozbawienia wolności, natomiast mężczyznę, działającego w warunkach recydywy, może spotkać surowszy wymiar kary.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Brawo, że nie sypie..

Haha i jeszcze bluza w paski. Memiczny obraz złodzieja 😉