Strona główna Styl życia Wymień samochód w salonie dealerskim na lepszy

Wymień samochód w salonie dealerskim na lepszy

2

Nie każdy z nas chce jeździć tym samym autem aż do momentu, którym będzie ono wymagało złomowania. Jeżeli lubisz nowości, na pewno też lubisz zmieniać często swoje auta. Teraz możesz robić to jeszcze łatwiej z pomocą salonów dealerskich.

W salonach samochodowych kupujemy przede wszystkim samochody nowe, które niedawno wyjechały z fabryki. Nie każdy jednak zdaje sobie sprawę z tego, że dealerzy prowadzą również sprzedaż aut z drugiej ręki. Ich oferty zasługują na szczególną uwagę, ponieważ dzięki nim można wymienić auto szybko i bez skomplikowanych formalności – to znacznie lepsze rozwiązanie niż zakupienie i sprzedaż samochodu jako każda transakcja osobno.

Salony oferują swoim klientom możliwość zakupienia aut używanych pochodzących przede wszystkim z leasingu lub też z wymiany – jeżeli wobec tego interesuje cię samochód marki Ford używany, w takim przypadku warto wybrać się do salonu Forda, który prowadzi również sprzedaż pojazdów z drugiej ręki.

Plusem jest przede wszystkim uproszczona transakcja – posiadany obecnie samochód można oddać w ramach rozliczenia do salonu, jeżeli spełnia on wymagania. W ten sposób nie trzeba również płacić całej sumy na nowy pojazd, ponieważ można dopłacić tylko różnicę.

Ponadto decydują się taką opcję, zyskujesz dodatkowe udogodnienia, między innymi:

  • masz do wyboru same starannie wyselekcjonowane samochody w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym
  • wszystkie samochody na sprzedaż w salonach dealerskich są poddawane dokładnej ocenie technicznej, która potwierdzona jest wydrukami diagnostycznymi
  • można bez problemu zobaczyć samochód oraz skorzystać z jazdy próbnej
  • na swój nowy samochód otrzymasz dodatkowa gwarancją dealera – na rok lub pół roku lub też na wskazaną liczbę kilometrów
  • wszystkie pojazdy posiadają sprawdzony status prawny

Zatem jeżeli interesują cię tanie samochody używane w Warszawie, możesz kupić je również w salonach dealerskich. To świetna oferta dla tych osób, którym zależy na wymianie pojazdu na nowszy – w ten sposób możesz zmieniać auta jak rękawiczki – jeszcze prościej niż zwykle!

REKLAMA
Poprzedni artykułMistrzowie Polski są z Pabianic
Następny artykułNatalia w kadrze Polski
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Szkoda mi kasy by się nią dzielić przy sprzedaży

Hm, podobna rzecz jeśli chodzi o wymianę swojego „starego” samochodu na „nowy” dzieje się w otosferze, która ma pod sobą jakąś część dealerstw. Nie dla wszystkich ale opcja ciekawa.