Strona główna Sport Piłka nożna Włókniarz zwycięża w memoriale (ZDJĘCIA)

Włókniarz zwycięża w memoriale (ZDJĘCIA)

0

W niedzielę odbył się X. Memoriał Sebastiana Rzeźniczaka, piłkarza Włókniarza Pabianice zmarłego na skutek obrażeń poniesionych w wypadku samochodowym.

W zawodach rywalizowały dzieci z roczników 2010/2011. Udział w imprezie wzięło 8 drużyn, które podzielono na dwie grupy. W grupie A mierzyły się: Termy Ner Poddębice, KAS Konstantynów, Zawisza Rzgów i MUKS Włókniarz Pabianice. W grupie B grały natomiast: MULKS Łask, Andrespolia Wiśniowa Góra, RTS Widzew Łódź i Sokół Aleksandrów.

Młodzi adepci Włókniarza jak na gospodarzy przystało dobrze rozpoczęli zawody. Najpierw pokonali Zawiszę Rzgów, a później odrabiając stratę bramki wygrali z Konstantynowem (3:1). Awans do półfinału przypieczętowali rozprawiając się z Nerem Poddębice. Z drugiego miejsca w grupie A wyszedł KAS Konstantynów. W grupie B do półfinałów przeszli RTS Widzew Łódź i Sokół Aleksandrów.

W drodze do finału Włókniarz mierzył się z Sokołem Aleksandrów i po remisie 1:1 w regulaminowym czasie gry, awansował zwyciężając w karnych (2:1). W drugim półfinale KAS Konstantynów pokonał Widzew 2:0. W finale zagrali zatem grupowi rywale Włókniarz i Konstantynów. Pabianiczanie ponownie pokazali swoją wyższość (4:2) i wygrali memoriał. Na podium stanął jeszcze Sokół Aleksandrów pokonując w meczu o trzecie miejsce Widzew 2:0.

Najlepszym strzelcem turnieju został Hubert Zakrzewski z Włókniarza, najlepszym zawodnikiem Kacper Rajchert z Konstantynowa, a najlepszym bramkarzem golkiper Sokoła Tymek Damazer. 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments