Strona główna Sport Piłka nożna Włókniarz rezygnuje z gry w Pucharze Polski

Włókniarz rezygnuje z gry w Pucharze Polski

0

W drużynie z Pabianic nie zostanie też w najbliższym czasie zatrudniony trener pierwszego składu.

Zespół nie stawi się 12 sierpnia na meczu I. rundy pucharu przeciwko Husarii Rzgów. Jacek Włodarczewski mówi, że termin spotkania został podany zbyt późno i Włókniarz ma na ten dzień umówiony sparing. Były rozmowy o przełożeniu spotkania pucharowego i łódzki związek piłki nożnej zaproponował datę 15 sierpnia. Włodarczewski powiedział jednak, że propozycja gry w dzień świąteczny, gdy większość piłkarzy korzysta z długiego weekendu była nieporozumieniem. Zieloni nie zagrają zatem w ogóle w pucharze i spróbują skupić się na nadchodzących zmaganiach ligowych.

Jeśli chodzi o kadrę, to decyzję o odejściu z klubu podjęli Błażej Bujalski i Artur Głowiński. Natomiast trzech piłkarzy Leonow, Kępka i Milczarek zakończyło swoje roczne wypożyczenia i na razie nie wiadomo czy pozostaną we Włókniarzu. Treningi z drużyną prowadzić mają Jacek Włodarczewski i Mateusz Jarych.

W sobotę o 17:30 na boisku Włókniarza pabianiczanie rozegrają z GKS-em Ksawerów swój ostatni sparing przed nowym sezonem. Pierwszy mecz w lidze już 19 sierpnia o godzinie 17:00. Zieloni pojadą na spotkanie z LKS-em Rosanów.

 

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments