Strona główna Styl życia Wiosenne obrazy drukowane na szkle

Wiosenne obrazy drukowane na szkle

0
Zielona energia powoli wkrada się do każdego domu, sprawiając, że poranki nie są już tak męczące, a kawa pita w odświeżonej kuchni smakuje o wiele lepiej. Dlaczego wiosna jest najlepsza na zmianę wystroju wnętrz? Dłuższy dzień powoduje, że wstajemy wypoczęci i mamy więcej energii na kreatywne myślenie, które sprzyja podjęciu decyzji o przemianie pomieszczeń.

Wiosenna rewolucja czy kosmetyczna zmiana?

O tym czy warto zabierać się za generalny remont mieszkania, czy raczej może lepiej jest zainwestować w subtelne i nowoczesne dodatki, decyduje wiele czynników. Jednym z nich jest czas, jaki można wygospodarować na zmianę wystroju oraz możliwości, które są decydujące w kwestii zmian na dużą skalę. Czasem warto zmienić coś, co zmieni charakter pomieszczenia w łatwy i prosty sposób. Do takich dekoracji należą obrazy drukowane na szkle.

Szkło hartowane – materiał dekoracyjny przyszłości

Szkło hartowane to materiał, który powoli wypiera tradycyjne kafelki kuchenne. Trudno się temu dziwić, szklane panele kuchenne i dekoracje ścian pozwalają na nieograniczone wzory i kolory, pasujące do każdego pomieszczenia. Szklane obrazy są odporne na uszkodzenia mechaniczne, takie jak rysy czy odpryski, dzięki czemu będą ozdobą Twojego domu przez długi czas. Obrazy na szkle nie wymagają umieszczenia w ramach, można je od razy przywiesić na ścianę. Przy montażu obrazu należy wziąć pod uwagę, że są dość ciężkie, dzięki czemu najlepiej przywieszać je we dwójkę.

Kolorowa grafika przyciągnie uwagę

Tym, co zdecydowanie budzi wiosenną energię, są kolory. Kontrastowe, wyraziste, delikatne – to własnie one decydują o charakterze wnętrza. Inne kolory wybierzemy do sypialni, inne do salonu. Nie bój się kontrastów, wykorzystaj nietuzinkowe połączenia barw i stwórz wyjątkowe kompozycje, które zachwycą domowników i gości.

Szklane obrazy to nowoczesność i tradycja

Szklane obrazy można zdecydowanie zaliczyć do jednych z najnowocześniejszych dekoracji ściennych. Są chętnie wykorzystywane jako ozdobniki salonu, kuchni, sypialni czy łazienki. Szkło jest w pełni wodoodporne, nie ma możliwości, że nadruk ulegnie uszkodzeniu. Obrazy szklane to produkty, które rozszerzyły funkcjonalność tradycyjnych obrazów, stając się dla nich ciekawą alternatywą. Odśwież swój ulubiony kąt na wiosnę i skorzystaj z nowoczesnych możliwości aranżacji wnętrz.

REKLAMA

Dodaj komentarz

1600
  Subskrybuj  
Powiadom o