Strona główna Aktualności Z miasta Wiceprzewodniczący bawi się w reportera

Wiceprzewodniczący bawi się w reportera

37

Waldemar Flajszer, wiceprzewodniczący rady powiatowej nie rozstaje się ze swoim smartfonem podczas sesji.

Flajszer coraz częściej czuje się jak reporter relacjonujący zdarzenia, w których uczestniczy. Oprócz robienia setek zdjęć, publikuje na bieżąco posty na Facebook’u.

Podczas dzisiejszej sesji rady powiatowej opublikował 7 postów, w których zamieścił 13 zdjęć. Informował o odwołaniu członka zarządu oraz głosowaniu na zaproponowanego przez starostę kandydata.

Panie wiceprzewodniczący, zamieszczanie relacji w formie treści i obrazu niech Pan zostawi dziennikarzom. Tych na sali nie brakowało. Czy jako dyrektor szkoły, pozwala Pan swoim uczniom na korzystanie z telefonów podczas lekcji?

REKLAMA
Poprzedni artykułJest dotacja do zasiłków
Następny artykułWjechała w drogie Audi
Subskrybuj
Powiadom o
37 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Panie redaktorze Epainfo. Chyba nie poczuł się pan urażony, że ktoś lubi być aktywny w wirtualnej społeczności? Chleba panu nie odbierze. O radnego Flajszera nie trzeba się obawiać, że coś przeoczy albo będzie niezorientowany, gdyż to najaktywniejszy radny od wielu już kadencji.

Gdyby te zdjęcia chociaż przedstawiały jakąś wartość, miały jakąkolwiek wartość….
Mając radnego Flajszera wśród znajomych, można wywnioskować niezłe uzależnienie od selfie.

Jak masz problem usuń ze znajomych i po problemie…..ja na przykład lubię jak „na żywo” wiem co się dzieje na sesji w RP.

Widać redaktor ma problemy z tematami skoro zajmuje się takimi bzdurami, tylko współczuć.Nie widzę w tym nic zdrożnego, że ktoś jest aktywny w sieci, nawet podczas nudnej sesii.

Flaszer widać nie ma co robić ani w pracy ani na sesji.

pewnie kredyt brał przez telefon

50 letni facet robiący sobie selfie to żenada normalnie. Chyba, że coś z psychiką nie tak ?
Żałosne

Czyżby znowu nagonka na radnych PiS?Wczoraj Włodzimierz Stanek dzisiaj W Flajszer.Mam wrażenie ,że to na zlecenie Partii przeciwnej,która jak widać nie czuje się zbyt dobrze ostatnimi czasy zwłaszcza po niedzieli:) Redaktorowi wypada życzyć więcej uśmiechu na twarzy i dystansu do samego siebie:)

Na serio nie macie o czym pisać tylko, że ktoś bawi się telefonem? No dramat jakiś. Dziennikarze, może inaczej „dziennikarze” w tym kraju zeszli całkiem na psy. Myślałem, że takie pierdoły panie Jach to domena Nowego Żyta. Niemile mnie pan zaskoczył

Mnie na kilometr pachnie tu urażoną dumą i zazdrością o zdjęcia :)Każdy potrafi je robić panie redaktorze:)Może trochę lepiej lub gorzej, najważniejsze jest żeby ich robienie przynosiło satysfakcję:)Doradzam także troszkę więcej dystansu do własnej profesji:)Nie zgadzam się jednak ,że jest to atak polityczny, choć wczoraj z panem Stankiem to już była jednak gruba przesada:)

Czyżby Monia C. wkroczyła do ataku i jak lwica broni swojego selfie-mena?

rodzice dzieci mówią, choć nie wiem czy to prawda, że w pracy podobno też telefon tylko, zatem na sesjach to samo co na lekcjach, ale co tam niech gadają, TKM no nie Waldi???

Radni dostają pieniądze za udział w sesjach a nie za fotorelacje na
facebooku. Oznacza to tyle, że radny, jako przedstawiciel swoich
wyborców, mógłby na czas, gdy podejmowane są decyzje na temat miasta,
schować telefon do kieszeni i nie pstrykać jak oszalały super foteczek,
marnej jakości. Chodzi po prostu o zwykły szacunek i umiejętność
zachowania się w danej sytuacji.

Flajszer to lanser. Stanek zresztą tez. W szkole figurant. W rzeczywistości szkołę prowadzi pani Kucharek. Taki typowy Prawy i Sprawiedliwy. Obydwoje rozczarowują przy poznaniu.

Ale POlemingi Was nie lubią chłopaki 🙂 Artykuł o flajszerze a tykają stanka, artykuł o stanku a tykają flajszera i ciebiadę. POujadajcie sobie jeszcze w tych kapciach i z przepoconą koszulą. A i rączki umyć przed snem po grzebaniu w majtkach 🙂

Teodorze, nazwiska pisze się z wielkiej litery. Rozumiem, że wagarowałeś na tej lekcji. A może na wielu innych też, sądząc po „jakości” wypowiedzi. Pozdrawiam.

Niech każdy popatrzy na Siebie. Panie Waldemarze przynajmniej darmowa reklama, wyraźne zdjęcie 😉 tak trzymać.

Musi być Pan chyba niezłą konkurencją w polityce jeśli tak się Pana czepiają ?

Flajszer kup sobie podręcznik dobrego wychowania 🙂

Też się czepiacie, jakby nie było prawdziwych tematów do pisania. Widać na pierwszy rzut oka, że sypie się koalicja w powiecie. Zaraz pewnie starosta będzie odwołany, a wy się ekscytujecie, że radny zdjęcia robi. Co w tym złego? Czemu nie piszecie o tym, że idą zmiany na szczytach w powiecie?

Miałem Was za poważną Redakcję i nie zmieniajcie tego, bardzo Was proszę – czy zaniedbał jakieś głosowanie? Nie podniósł ręki? Przegapił jakiś ważny temat? Do czegoś się nie odniósł? Nie rozumiem…będę zobowiązany za odpowiedź Redakcji 🙂 jeśli zaniedbał swoje obowiązki funkcji Radnego, proszę o konkrety, w przeciwnym razie najbardziej obiektywną Redakcję do tej pory będę postrzegać jak ŻP….

„Wielki” wszechmocny starosta Habura przegrał pierwszy raz od 8 lat głosowanie, a epa pisze o radnym robiącym fotki. Co jest grane?

Przecież jest to opisane. Ślepy jesteś?

Widać jak POpaprańcy boją się nowego. Ich hejterzy piszą cały czas. Facet podczas sesji wziął telefon do ręki bo pewnie ze szkoły dzwonili (a sesja była dłuższa o 3 godziny) a tu szum wielki się zrobił. Co to za temat jest ? Jaki to news ?

Przecież jest napisane, że dodał 7 postów. Poza tym to nie pierwszy raz jak wrzuca zdjecia info itp.

Czytanie ze zrozumieniem naprawdę nie boli.
Poćwicz, a zapewne niebawem (zależy od twego IQ) będą widoczne efekty.
Czy PiSdzielec musi tylko kojarzyć się z takimi przywarami ?

HA HA HA i kto to mówi ? Największa forumowa fleja i życiowy nieudacznik, koza i lokaj w jednym. Przecież ty nie potrafisz przeczytać błaźnie trzech słów razem. Weź się za siebie znajdź dziewczynę, chłopaka, przyjaciół, skończ gimnazjum, swoją drogą ile razy można powtarzać klasy ? trochę wstyd, znajdź pracę mały społeczniku z klanu POj..w

Panie Jach zaczął by Pan pisać o czymś ważnym a nie szuka pan nie wiadomo czego. Zajmujecie się naprawdę głupotami. Akurat Pana Flajszera mogli by inni radni naśladować bo to jest jedna z niewielu osób które naprawde coś robią dla tego miasta i dla SP3.

Fajny dyrektor, z fajną inicjatywą. Dzieciaki i rodzice zadowoleni.

Jeden lepszy od drugiego:-). Pan „Redaktor” zarzucił kolejny temat z d..py, a Pan Radny zachowuje się niepoważnie. Wiceprzewodniczący jest w pracy i przydałoby się rozstać z telefonem na ten czas, a ewentualną relację zdać na fejsie po Radzie. Nieważne czy nadaje Pan w przerwie czy w trakcie posiedzenia. Teraz raptem wielki lament i szloch. Trochę powagi. Potem każdy zdziwiony że obywatele maja Was „polityków” za nic. Ehhh….

Chyba redaktor/redaktorzy zezłościli się, że zdjęcia z sesji i komentarz do nich, pojawiły się przed ich relacją „hot news’ów”. Smutne, że szukamy tematów zastępczych… Zdaje się, że ci wielcy politycy z pierwszych stron gazet również dodają mnóstwo postów, zdjęć, komentarzy na różnych portalach społecznościowych. Czym tu się tak podniecać? Kwestia tego, że PIS-owy i pierwszy w mediach społecznościowych się na taką skalę udziela? Zdaję się, że to każdego indywidualna sprawa co zamieszcza na swoich „wallach”, a jak ktoś nie chce to tego nie śledzi. Też mi w ogóle temat do artykułu 😀

I jako jedyny za swoją pracę w tym przy podwórku NIVEA, nie został doceniony przez władze miasta, wygrała z nim np. gazetka szkolna bo dyrektor nie była z PiS-u.

Panie Waldku ilość wylewanego tu jadu w hejtach świadczy tylko o jednym, klej łączący stołki z dupą urzędasów z Pozamiatanej w wyborach partyjki zaczyna puszczać. Te hejty to gorycz porażki, to BUL przegranych. Tej zimy lemingi nie odlecą do ciepłych krajów żeby wrócić na wiosnę, tej zimy lecą w niebyt.

Dla niewtajemniczonych , o co tak naprawdę chodzi?W dniu wczorajszym na sesji rady Powiatu Pabianickiego doszło do bratobójczej wojny domowej w PO.Starosta Krzysztof Habura zwolnił jednego z członków zarządu pana Adama Krasińskiego z pracy.Wydarzenia te są prawdopodobnie wynikiem tarć wewnętrznych w samej PO.Powołanie do zarządu lewicowego radnego Marka Gryglewskiego nie powiodło się i powstał klasyczny pat.Można powiedzieć znak ,zwiastun przyszłych wydarzeń.Może początek końca pewnej epoki .Tego jeszcze nie wiemy ,ale wyjaśni się to w trakcie najbliższych dni.Dla przykrycia tych zdarzeń w celu odciągnięcia uwagi od naprawdę ważnych spraw wrzuca się info ,które jest bez znaczenia ale dla poprawy nastrojów upadającej… Czytaj więcej »

Przecież temat o Gryglewskim jest na głównym temacie od wczoraj, a w tekście o Stanku a nawet w tytule jest jego wypowiedź wyjaśniająca plotki o ministerstwie. Klakierzy od Flajszera uspokójcie się już. Cały PiS, zawsze w ataku.

Chyba nie piszesz na tym samym forum, policz proszę wpisy atakującego PiS-u i słodkie wpisy członków PO, wynik podaj do wiadomości a potem komentuj kto tu kogo atakuje.

Wielka mi mecyja. Twitter i fejs to powszechne narzędzie w ręku polityka.