Strona główna Dzieje się Warsztaty High Heels już w tę sobotę!

Warsztaty High Heels już w tę sobotę!

0

Jeśli do tej pory nie miałaś okazji zakochać się w tańcu na obcasach, najwyższa pora to zmienić. Trenujesz już Hihg Heels? Rozwiń swoje umiejętności pod okiem mistrza. 

Do tego niesamowitego wydarzenia pozostało już dosłownie kilka dni. W sobotę (20 listopada), w Klubie Fitness i Szkole Tańca Strefa Ruchu, odbędą się warsztaty taneczne dla Pań. Na obcasach. Prowadzący to Adam Kuza, tancerz, artysta, choreograf, promotor kobiecości, girl power oraz stylu High Heels.

– Mężczyzna na obcasach? Zapewne dla wielu to niecodzienne połączenie. Adam to profesjonalista w swojej dziedzinie oraz doskonały przykład tego, że kobiecość nie jest przypisana do płci, a do naszej wewnętrznej siły – mówi Ewa Chylińska, współwłaścicielka Strefy Ruchu. – Kobiety uwielbiają warsztaty z Adamem, bo dzięki nim stają się bardziej pewne siebie. W choreografiach Adama bardzo ważne są emocje, które nadają tańcu indywidualny charakter. A kto, jak nie my, kobiety, rozumiemy je najlepiej?

Jak przebiegać będą sobotnie warsztaty?

– Na początku poznamy technikę chodzenia na wysokich obcasach oraz wzmocnimy nasze ciała, aby móc swobodnie się na nich poruszać. W drugiej części skupimy się na choreografii, tańcu, muzyce i właśnie emocjach – dodaje Ewa Chylińska. – Sobotnie spotkanie trwać będzie ok. dwóch godzin.

By wziąć udział w lekcji z Adamem Kuzą, wystarczy skontaktować się z recepcją Strefy Ruchu pod nr telefonu 537 294 537.

Uwaga! Liczba miejsc jest ograniczona, a z każdym dniem ich ilość maleje.

Koszt uczestnictwa to 55 zł.

Warsztaty High Heels z Adamem Kuzą

sobota, 20 listopada, godz. 12.30

Klub Fitness i Szkoła Tańca Strefa Ruchu

ul. Warszawska 7/9, Pabianice

 

REKLAMA