Strona główna Na sygnale Wypadki Warszawska zablokowana. Wypadek dwóch aut

Warszawska zablokowana. Wypadek dwóch aut

6

Przed godz. 16.30 na ul. Warszawskiej przy Myśliwskiej zderzyły się dwa pojazdy.

Najprawdopodobniej to kierujący Renault Megane nie zachował ostrożności i wjechał w tył opla Vectry, który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych.

Uderzenie było bardzo silne, bo Renault po zderzeniu wjechał na torowisko. Tył Vectry jest zmiażdżony. Ranny został kierowca Opla. Nie mógł wyjść z pojazdu o własnych siłach.

Droga w tym miejscu jest zablokowana. Autobus Z41 stoi na Warszawskiej.

Około godz. 18.30 droga została odblokowana.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

kolejny argument za autobusem zamiast tramwaju – autobus może pojechać objazdem, tramwaj musiałby stać w miejscu przez nie wiadomo ile czasu. 😛

Po raz kolejny dochodzi do wypadku w tym miejscu kierowcy lekceważą sobie to przejście dla pieszych które jest gównianie oznaczone ! nie tak dawno jak wczoraj podobny samochód przejechałby matkę z dziećmi które przechodziły na ów wspomnianym przejściu.
Kierowcy puknijcie się trochę w głowę bożyszcze autostrad!!!jak jeździcie a władzę proszę aby zajęła się i przyjrzała z bliska tym problemem

Zlikwidować pas lewoskrętu w Myśliwską ,to przez to auta z drugiego pasa się nie zatrzymują !!!!!na przejściu dla pieszych bo mają wolną drogę jazdy.
Niech ktoś zrobi z tym porządek zainteresuje się i po obserwuje jak jeżdżą oj posypały by się mandaciki.

a czemu autobus tyle stał? powinien być nakaz spychania wraków

właśnie gdzie jest policja drogowa, podobno najlepszy z nich jest w Pabianicach, może by tak zajęli się kwestią ustępowania pierwszeństwa pieszych na przejściach, wyprzedzaniem na skrzyżowaniach, prędkości, parkowaniem gdzie popadnie (chodniki na całej szerokości, przystanki, skrzyżowania czy przejścia i ich pobliże) nie mówiąc już o stanie technicznym pojazdów, prawie każdy przejeżdżający samochód albo ma spalone żarówki albo niewłaściwe zamontowane.

Popatrzcie na rozbite auta reno prawie nic a opel cała dupa w środku dlaczego bo zgniluchy to ople