Strona główna Aktualności Z miasta Wahadło na Grota Roweckiego

Wahadło na Grota Roweckiego

18
W środę przed południem drogowcy ustawili tymczasową sygnalizację świetlną na ul. Grota Roweckiego, pomiędzy mostem a halą tenisową.

Dziś rozpoczęły się prace przy profilowaniu jezdni, która zapadła się powodując gromadzenie wody. Dodatkowo w tym miejscu mają zostać zainstalowane dwie kratki kanalizacyjne w celu lepszego odbierania wody odpadowej.

Utrudnienia w ruchu mają potrwać około 7 dni.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
18 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Już się zepsuło, a taki miał być piękny.

Byłeś ? To nie to co było robione, wszyscy w Pabianicach to najlepsi budowlańcy, ekonomiści, architekci zwłaszcza z duszących się w tym mieście fanatyków kaczora

o odezwał się oburzony urzędas że mu bubel wytykajom!

No właśnie byłeś na miejscu? To że zerwano nawierzchnię za odcinkiem który był robiony to naprawa dotyczy podmycia jezdni zaraz za mostkiem a dopiero teraz ktoś się zorientował że brak kratek ściekowych przy obiekcie. Także jak chcesz kogoś pouczać najpierw sam postaraj się o wiedzę.

Zdecydowanie bardziej wolę gęsinę lub indyka.

W Pabianicach to pełno starych komuchów jak ty platfusiarzu albo kodziarzu upośledzony.

Jechałem przez to zwężenie o 11tej. Trzech panów plus koparka obok zerwanego asfaltu. Wracałem ok 12 dalej trzech panów plus koparka przy zerawnym asfalcie. Brawo.

przepraszam. czy aby ostatnie prace budowlane nie polegały na tym aby tam woda nie stała? ja pi3rdol3! pisałem wcześniej że dać kratkę i rurę do rzeki to wszyscy NIE! a teraz … kratki będa montować 🙂 Debile!

Albowiem dobry człowieku nikogo nie interesują opinie obateli. Urzędas wraz z projektantem doskonale wie ,że co wykonają – jest idealne!!! i basta. Od zbudowania tej ulicy do czasów obecnych każda większa ulewa oznaczała potop w tym miejscu i nie rozumiem dlaczego w 2023 roku miałoby być inaczej. Należy paniętać ,że w naszym mieście słowo TRADYCJA oznacza dokładnie to samo co wieloletnia tradycja . Nic się nie zmieni – nie ma co liczyć na normalność . Nikt jak sądzę nikogo z wykonawców nie pociągnie do odpowiedzialności za tragiczne wykonanie . Zawsze znajdzie się powód , by przedłużyć trwające prace w nieskończoność… Czytaj więcej »

że nie wspomnę to tym, że jeszcze nie było dużych deszczy ani roztopów 🙂 skąd ta woda?

A to za pierwszym razem nie wiedzieli, że w tym miejscu zawsze się gromadziła woda? Cała ta przebudowa miału służyć właśnie temu, aby tak nie było.

Mario wyjaśni Ci tę sprawę.

Nie wiedzieli ,bo w Pabianicach jest tradycja – było źle – trwajmy w nim

Last edited 27 dni temu by KlementynQ

Jedźcie na Boya Żeleńskiego w Łodzi i zobaczcie jak profesjonalnie robi się remont po dwóch remontach!

po co mam gdzies jechać jak burdel widze na miejscu?

Hahahah już korekta remontu Oj i tak długo to trwało dawałem Góra miesiąc.

aha, chciałem tylko dodać że dziś lekko kropi a woda stoi z drugiej strony mostu równo na przejściu dla pieszych! 🙂 qwa nie można było tego lepiej sp…..ć!

jak widzisz kolego fantazja naszych „urzędników” sięga zenitu.