Strona główna Aktualności Z miasta W starostwie powstanie specjalny punkt obsługi petentów

W starostwie powstanie specjalny punkt obsługi petentów

4
Wydział komunikacji i transportu w Starostwie Powiatowym w Pabianicach znów zaprasza petentów. Ale nie wszystkich.

Od jutra (27 marca) w godz. 10.00 – 13.30 zostanie uruchomiony punkt przyjęć dokumentów, które muszą być dostarczone do wydziału osobiście. W furtce przy bramie wjazdowej zostanie ustawiony specjalny pojemnik. Urzędnicy proszą, aby wrzucać do niego koperty z dokumentami, których nie można dostarczyć ani listownie, ani elektronicznie.

– Nie należy obawiać się, że zaginą. O ich bezpieczeństwo zadba nasz pracownik, poza tym teren jest monitorowany – zaznacza Joanna Kupś, rzecznik prasowy starostwa. – Na chodniku przed urzędem będą zaznaczone żółto – czarną taśmą odpowiednie odległości dla interesantów. Apelujemy o ich przestrzeganie.

Starostwo zwraca się też z prośbą, aby opłaty związane z rejestracją pojazdu regulować drogą elektroniczną, a potwierdzenie wpłaty załączać wraz z dokumentami w kopertach.

Od poniedziałku (30 marca), po wcześniejszym umówieniu telefonicznym przez pracownika, w specjalnie dostosowanym do tego oknie wydziału od strony ulicy Piłsudskiego będą z kolei wydawane wcześniej złożone dokumenty.

Więcej informacji pod numerami: (42) 225-40-23 (naczelnik), 225-40-17/18, (42) 225-40-20/21.

REKLAMA

4
Dodaj komentarz

1600
4 Wątki komentarzy
0 Odpowiedzi do komentarza
0 Obserwujący
 
Wzbudzający najwięcej reakcji
Najciekawszy wątek
4 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kaiko

Kabaret starostwo sobie robi.Bardziej logicznie zdałoby się to rozwiązać.

wurst-ak

A co z potwierdzeniem przyjęcia dokumentów ? Jak zginą papiery to jaki obywatel będzie miał dowód, że je składał ?

Pati

Wystarczyłoby aby wpuszczać po 2 osoby do środka. Panie i tak siedzą za szybami. W aptekach i sklepach sobie poradzili a tu wielkie halo! Tragedia!

Viking

to jak to się odbywa ?? wrzucam wszystkie oryginały plus tablice w kopercie??? a jak to zginie to zostaje właściciel z autem bez papierów(