Strona główna Aktualności Z miasta W środę usuwanie awarii. Może zabraknąć wody w kranach

W środę usuwanie awarii. Może zabraknąć wody w kranach

4
Wodociągowcy kończą usuwać awarię, która w nocy z niedzieli na poniedziałek pozbawiła wody kilkuset mieszkańców osiedla Bugaj.

W poniedziałek nad ranem ekipa ZWiK zlokalizowała awarię w rejonie skrzyżowania ul. Nawrockiego i Gawrońskiej. Wody do godzin popołudniowych nie mieli okoliczni mieszkańcy.

ZWiK informuje, że problem może wrócić w środę, kiedy usterka będzie ostatecznie usuwana. Wodociągowcy będą musieli zakręcić wodę na czas naprawy instalacji. Przerwy w dostawie wodą mogą wystąpić w blokach przy ul. Nawrockiego od Grota Roweckiego do Waltera Jankego.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

i bardzo proszę o równe położenie asfaltu, jaki to prawie nowy był kładziony „niedawno:. a nie jak zwykle uklepią płyty dziurawce i tak na lata zostanie.

Potwierdzam, dziechta jest za każdym prawie razem. Przykład podbitka na Moniuszki przy Tkackiej, gdzie awaria wodociągowa była kilka lat temu (pas jezdni w stronę Wiejskiej).

o ul Bugaj nie wspominając… płyty, wydmy, zapadliska

ekipa 5-10 doświadczonych robotników, profesjonalny sprzęt, materiały… „dwa metry” rury do wymiany, zasypania , uklepania i zalania asfaltem. pięć dni i nie zrobione. A roboty góra na dzień! Oby to nie trwało tyle co budowa ronda. nie chciałbym trafić na takiego hydraulika.