Strona główna Styl życia Fitness i rekreacja W gorących rytmach Hiszpanii

W gorących rytmach Hiszpanii

2

Właśnie tak bawić się będą uczestnicy listopadowego maratonu zumby. I nie będą szaleć sami, dołączą do nich gwiazdy światowego formatu.

Entuzjaści tego niezwykle energetycznego tańca, jakim jest zumba na pewno ucieszą się na wieść o kolejnym ponad 3-godzinnym maratonie tanecznym. I tym razem, a będzie to już maraton numer 14, Powiatowa Hala Sportowa wypełni się odgłosami muzyki, a najpewniej chłodny listopadowy dzień zamieni się w letnie popołudnie. Tym razem uczestnicy maratonu zostaną do tańca zaproszeni przez prawdziwe gwiazdy.

Z gorącej Hiszpanii, do Pabianic przyjedzie Tony Mosquera, tancerz i instruktor zumby znany i lubiany na całym świecie. Jego ognisty temperament podziwiać można na wielu nagranych przez niego teledyskach. Nasze rodzime gwiazdy reprezentować będzie Stefan Jakóbczyk, który zumbą zajmuje się od lat, a obecnie prowadzi zajęcia w warszawskich klubach fitness. Nie zabraknie także Michała ChylińskiegoMoniki Marciniak oraz Adrianny Marjanskiej, czyli choreografów Strefy Ruchu, która zajmuje się organizacją wydarzenia. Chcecie do nich dołączyć?

XIV Maraton Zumba Fitness z Gwiazdami odbędzie się już 12 listopada. Bilety zakupić można w Strefie Ruchu. Do 20 października kosztować będą 35 zł/os. Więcej informacji na temat biletów znaleźć można na stronie wydarzenia na Facebooku.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

To 2 maraton organizowany przez Strefę Ruchu

14
maraton zumby