Strona główna Na sygnale Kryminalne W centrum handlowano marihuaną. Policja zatrzymała trzech mężczyzn

W centrum handlowano marihuaną. Policja zatrzymała trzech mężczyzn

10
fot. policja
Trzech mężczyzn będzie odpowiadało za przestępstwa narkotykowe, po tym jak policjanci z Pabianic ujawnili, że w jednym z mieszkań w centrum miasta jest prowadzony handel marihuaną.

Niespełna tydzień temu, 1 kwietnia rano, funkcjonariusze podjechali pod blok przy ulicy św. Rocha. Obserwowali go, gdy nagle zauważyli wychodzącego z budynku 20-latka. Kontrola ujawniła, że mężczyzna miał przy sobie narkotyki i potwierdziła wcześniejsze ustalenia dotyczące ich sprzedaży. Później przed pojawił się kolejny mężczyzna, który na widok stróżów prawa nerwowo próbował zamknąć drzwi klatki schodowej. Bezskutecznie.

– Policjanci mu to udaremnili i razem z 25-latkiem weszli do mieszkania. W lokalu były jeszcze trzy osoby: 19-letnia kobieta i dwóch pabianiczan w wieku 19 i 20 lat. Pomieszczenia zostały dokładnie przeszukane, w wyniku czego znaleziono i zabezpieczono ponad 70 dilerek z marihuaną (łącznie 140 gramów), pieniądze, wagi, młynki i telefony komórkowe – poinformowała asp. Ilona Sidorko, rzecznik prasowy KPP.

Zarzuty usłyszało trzech mężczyzn: 19 -latek, 25-latek i 20-latek zatrzymany przed blokiem. Drugi z 20-latków oraz kobieta zostali przesłuchani w charakterze świadków. Za posiadanie narkotyków grozi do trzech lat więzienia, a za ich udzielanie – do dziesięciu.

REKLAMA

10
Dodaj komentarz

1600
9 Wątki komentarzy
1 Odpowiedzi do komentarza
0 Obserwujący
 
Wzbudzający najwięcej reakcji
Najciekawszy wątek
8 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kaspar

Straszne rzeczy! Jestem wdzięczny stróżom prawa za uwolnienie naszego miasta od tych niecnych dwudziestolatków.

Max

A mówiłem że bez kasy fiskalnej to za daleko nie ujada z ta sprzedażą!

Niech te pe…y zabiorą się za tych od dopadłow a nie dzieciaki z ziułkami. Ponoc bardzo skuteczne na korone😁

Mihał

Na budowie za dniówkę idzie tyle zarobić co na zdjęciu, tylko trza umić… a jak robota dobrze zrobiona to i czas na karty się znajdzie;)
Młodzi, głupi, oby się opamiętali, trzymam kciuki!
podpisano : Gupi Technik-Fan Kadetta;)

Mihał

boli? (-)

Madzia

Nie rozumiem czemu nalot? mieli wyznaczone godziny dla klientów, wpuszczali osobno,w maskach, w rękawiczkach, lokal zamykany, towar w reklamówkach odliczony po równo dla potrzebujących….

Erwin

Tyle to ja wyspałam przez miesiąc

Marta

Do „Lolka” ziółko tak powinniśmy pisać.
Co do reszty się zgadzam
Pozdrawiam

Yaro

Świetna akcja, rozwalili kartel

Banat

.. Jak Polska chce mieć budżet na poziomie niech w koncu zalegalizuja marihuanę to nic takiego… I każdy był by zadowolony…