Strona główna Aktualności Z miasta Uwaga pacjenci z Piasków! Przenieśli przychodnię

Uwaga pacjenci z Piasków! Przenieśli przychodnię

0
Budynek jest teraz całkowicie pusty.

Pabianickie Centrum Medyczne poinformowało wczoraj, że przychodnia nr 1 zostaje przeniesiona do budynku szpitala. Będzie czynna w godzinach 7.00-18.00.

Przenosiny mają związek z remontem jaki zaplanowany został w budynku przy ul. Wileńskiej, Tam sanepid miał wątpliwości co do stanu sanitarnego przychodni. O kontrolach i możliwym zamknięciu informowaliśmy pisaliśmy już od zeszłego roku.

Nowa siedziba przychodni będzie znajdowała się na tzw. wysokim parterze w lewym skrzydle głównego budynku (wejście koło rejestracji), tam, gdzie urzędowali pracownicy administracji. Zajmowane przez nich jeszcze niedawno pomieszczenia zostały przebudowane i wyremontowane.

Z myślą o dzieciach miały powstać trzy gabinety lekarskie (dwa dla chorych i jeden dla zdrowych), pokój szczepień i zabiegowy oraz odrębne poczekalnie, wejścia i wyjścia. Dorośli będą przyjmowani w trzech gabinetach, ponadto ta część również ma pokój zabiegowy i oddzielną poczekalnię.

– Przychodnia zlokalizowana w szpitalu zajmie większą powierzchnię niż ta przy ul. Wileńskiej, gdyż około 540 metrów kwadratowych (różnica wyniesie około 70 metrów – przyp. red.). Oprócz pomieszczeń dla pacjentów są przewidziane pokoje pielęgniarek środowiskowych, oddziałowej, kierownika, a także rejestracja, pomieszczenia socjalne i gospodarcze – wyjaśniał Adam Marczak, kierownik administracji i marketingu w Pabianickim Centrum Medycznym.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments