Strona główna Aktualności Z miasta Urząd pracy daje do 30 tys. zł na otwarcie własnego biznesu

Urząd pracy daje do 30 tys. zł na otwarcie własnego biznesu

11
Na początku listopada organizowany będzie kolejny nabór wniosków na przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej.

Wnioski będzie można składać 4 i 5 listopada.
W pierwszym etapie w siedzibie PUP w Pabianicach należy wypełnić ankietę. Stanowiska z dokumentami będą dostępne w godz. od 8.00 do 12.00 w Sali Informacji (sala po ajencji PKO, wejście od ul. Waryńskiego). Każda ankieta otrzyma indywidualny
numer, za pomocą którego wnioskodawca będzie mógł na stronie internetowej Urzędu lub w siedzibie sprawdzić sposób jej rozpatrzenia, najpóźniej do 9 listopada.

W drugim etapie osoby, które zostały zakwalifikowane do dalszej rekrutacji uczestniczą obowiązkowo w szkoleniu, na którym szczegółowo omawiany będzie sposób wypełniania wniosków o przyznanie jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej oraz zasady ubiegania się o wsparcie finansowe.

Planowany termin szkolenia 10 listopada (szkolenie stacjonarne w siedzibie PUP).

Ankiety rekrutacyjne, wnioski oraz zasady przyznawania jednorazowo środków na podjęcie działalności gospodarczej w 2021 roku dostępne są na stronie internetowej Urzędu w zakładce „Do pobrania”.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
11 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

w obecnych czasach wziąć od nich 30k na otwarcie biznesu to jak stanąć na odbezpieczonej minie.

W tym antyludzkim państwie nie opłaca się prowadzić własnego biznesu.

do wniosku od razu powinien być formularz do UM o odroczenie płatności podatku ze względu na spadek dochodów tuż po rozpoczęciu działalności.

I lokal na zamkowej też….

Najlepiej na zamkowej

I co z tego jak zaraz pozamykają wszystko . I do końca zgnoją gospodarkę. Druga kwestia to pieniędzy nie możesz przeznaczyć np na kupno pojazdu ,który będzie Ci potrzebny .

Polski ład I wszystko wiadomo ZUS i podatki dla takich firm nie do ogarnięcia.

Dotacje mogą dostać tylko osoby bezrobotne, które otwierają swój biznes. Jako bezrobotny nie zamierzam otworzyć swojego biznesu, bo prowadzac firmę nie zarobię tyle co na bezrobociu.

idealnie podsumowane

Dają? A to oni mają SWOJE pieniądze?A skąd je mają?urzędnicy wykopuja je na polach?A może naczelnik tego tworu to filantrop?zrozumcie,rządy socjalistów zawsze się kończą, bo braknie im cudzych pieniędzy, są dużo prostsze metody,tylko co zrobić z tą zgraja gryziprkow, którzy na głowie staną, aby udowodnić, że bez nich nie da sie żyć

Szkoda tylko że odrzucają wnioski bez powodu