Strona główna Aktualności Z miasta Urząd inwestuje w oświetlenie ulic na Zatorzu

Urząd inwestuje w oświetlenie ulic na Zatorzu

12
Ratusz poszukuje wykonawcy, który zamontuje oświetlenie na ul. Cedrowej, Dereniowej, Kalinowej, Jałowcowej i Owocowej.

Zaplanowano 34 latarnie sterowane za pomocą zegara astronomicznego. Przewidziano użycie opraw oświetleniowych z ledowymi źródłami światła, montowanych na słupach kompozytowych. Oprawy ledowe będą wyposażone w dodatkową funkcję łagodnej, trzystopniowej redukcji mocy w godzinach nocnych, co przyczyni się do poprawy energooszczędności inwestycji.

Wykonawcy mogą składać oferty do 29 października. Planowany termin zakończenia to połowa grudnia.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments

Szkoda że urząd nie zainwestował na nowo remontowanej ul Piłsudskiego.
Szkoda że nie na ul Okulickiego.
Szkoda że nie na ul Sobieskiego.
SZKODA!!!

a to tam nie ma lamp?

Piłsudskiego jest drogą powiatową – tam trzeba zgłaszać żale.

Akurat ulica Piłsudskiego należy do powiatu a nie miasta http://www.powiat.pabianice.pl/strona-388-mapy_drog_powiatowych.html

Pewnie masz to w głębokim poważaniu, ale ul. Piłsudskiego nie należy do miasta i to nie miasto ją remontowało.

Abstrahując od tego czyja to ulica to za Piłsudskiego ktoś powinien beknąć. Wykonano kompletny remont, a na odcinku od Zamkowej do Rocha ciemno jak w d…ie. Ani jednej latarni. Jak ktoś sobie przypomni, że potrzeba oświetlenia będą ryć od nowa.

Kurła lepiej niech urząd kupi sobie koło. Drogi niech lepiej porobią na tym zatorzu a nie ludziska po błocie chodzą.

Tak, całe miasto ma się wiecznie zrzucać na zatorze, gdzie tereny podmokłe i tanie działki. Już tam dość inwestycji było, a teraz jeszcze szkołe chcą tam budować. Może zróbmy troche ulic w innych częściach miasta, na za PTC, gdzie nic się nie dzieje, bo cała kasa idzie na zatorze. Niech się ta część miasta odłączy, bo reszta mieszkańców nie chce się składać tylko na nich.

Dlaczego bogaci ludzie z Zatorza którzy płacą największe podatki mają się ciągle zrzucać na jakieś biedne częsci miasta ? Masz rację Też bym wolał się przyłączyć do Piątkowska bo woda trzy razy tańsza i dodatkowe inne przywileje. A ulice się robią jak się patrzy. Oświetlenia ledowe, fotowoltaiczne. A ty się muszę zrzucać na patologie z Pięknej i Starówy

buahahaha
woda 3 razy tansza?? buahahah

Nie chodzi o Zatorze tylko o inwestycję z głową . Może to być Starówa czy Piaski a i teren za PTC. Mądrze trzeba zainwestować a nie bezmyślnie wydać

Miasto niech lepiej ściągnie PGE, żeby uzupełniło słupy od oświetlenia ulicznego, które zostały uszkodzone podczas wypadków. Stojących kikutów w naszym mieście jest kilkanaście. Niektórymi zajął się nawet lokalny artysta KRUK 👍 ładnie je malując.
Niektórych latarni nie ma już kilka dobrych lat, m. in. ul. Bagatela, Łaska (przy strzelnicy 2 szt.), 20 Stycznia na łuku przy Smugowej, Moniuszki przy Zielonej, Wiejska przy Jana Pawła II.
Połowę roboty macie już zrobione… resztę poszukajcie sami.