Strona główna Aktualności Upoluj ŠKODĘ z rabatem 14.000 zł. Dni Otwarte w salonie w Dobroniu...

Upoluj ŠKODĘ z rabatem 14.000 zł. Dni Otwarte w salonie w Dobroniu (26-28 października)

0

Już w najbliższy weekend ruszają Wyprzedażowe Dni Otwarte w ŠKODA Bednarek w Dobroniu  www.skoda-dobron.pl/aktualnosci/skoda-wyprzedaz-rocznika-2018/. Każdy kto odwiedzi salon w Dobroniu w dniach od 26-28 października będzie miał szansę upolować wyjątkowo wysoki RABAT na nową ŠKODĘ.

NIESPOTYKANE RABATY

Dzięki atrakcyjnym upustom ŠKODĘ Superb z silnikiem 2.0 TDI można mieć nawet do 14.000 zł taniej niż przewiduje to standardowy cennik. W trakcie wydarzenia każdy Klient będzie mógł odbyć jazdę próbną wybranym modelem oraz przetestować właściwości jezdne samochodu.

ZAMIANA = DODATKOWY RABAT

Podczas wyprzedażowego weekendu Klienci mogą także dokonać wyceny obecnego samochodu i uzyskać kolejny dodatkowy rabat na zakup nowej ŠKODY, jeśli zdecydują się pozostawić swoje aktualne auto w rozliczeniu. Na miejscu czekać będą nie tylko wyjątkowe okazje cenowe na modele z rocznika 2018, ale również moc rodzinnych atrakcji.

WYPRZEDAŻ, CZYLI KTO PIERWSZY, TEN LEPSZY

Samochody objęte Wyprzedażą są już wyprodukowane, a ich ilość jest ograniczona. Z tego powodu osoby, które zdecydują się na zakup na samym początku Wyprzedaży mają największy wybór konfiguracji oraz wersji kolorystycznych wybranego modelu.

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOKU

Dealer ŠKODA Bednarek zaprasza na wydarzenie Wyprzedażowe Dni Otwarte ŠKODA.

Sprawdź wydarzenie na Facebook’u. 

26 października w godz. 9:00-18:00

27 października w godz. 9:00-15:00

28 października w godz. 9:00-15:00

___

Więcej informacji o tegorocznej Wyprzedaży rocznika można znaleźć na: www.skoda-dobron.pl/aktualnosci/skoda-wyprzedaz-rocznika-2018/

Sprawdź jak dojechać do salonu ŠKODA Bednarek w Dobroniu: https://www.skoda-dobron.pl/kontakt/#dojazd

REKLAMA