Strona główna Dzieje się Umiesz grać w szachy? Weź udział w turnieju

Umiesz grać w szachy? Weź udział w turnieju

7
Dla osób, które lubią grę w szachy to gratka. W naszym mieście odbędzie się za dwa tygodnie Pabianicki E-sportowy Turniej Szachowy. To pierwsze takie wydarzenie.

Jego organizatorem jest Zespół Szkół nr 1, który zaprasza do udziału pasjonatów szachów, od dzieci po seniorów.

Turniej zaplanowano na 12 lutego. Rywalizacja przebiegnie w dwóch kategoriach. Pierwsza to uczniowie podstawówek, techników, liceów i szkół branżowych, do drugiej – open – mogą zgłosić się wszyscy pozostali, np. absolwenci, studenci i nauczyciele.

Co zrobić, aby przystąpić do turnieju? Najpierw należy udostępnić informację o tym wydarzeniu, następnie założyć konto na platformie www.chess.com (TUTAJ), do 11 lutego wypełnić formularz zgłoszeniowy (TUTAJ), a po zarejestrowaniu dołączyć do klubu „Pierwszy Pabianicki E-sportowy Turniej Szachowy”, klikając w link z zaproszeniem (po uprzednim zalogowaniu się do konta na chess.com) – TUTAJ.

Nagrodą dla zwycięzców jest puchar od MechanikESPORTS. Za pierwsze, drugie i trzecie miejsca w każdej kategorii są przewidziane medale, dyplomy i drobne upominki. Zwycięzca w kategorii „uczniowie” będzie mógł zapisać się Internetowe Mistrzostwa Polski Szkół w Szachach.

Organizatorzy wspierają akcję „Razem możemy więcej” i zachęcają, aby zostać dawcą szpiku (rejestracja TUTAJ).

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Zapraszamy 🙂

Białe: pionek na e4

Czarne: pionek na e5

Białe: qń na f3

życie to nie szachy, gdzie dama bije konia

czarne: qń C6

Białe: goniec na c4