Strona główna Na sygnale Kryminalne Ukrywają się przed wymiarem sprawiedliwości

Ukrywają się przed wymiarem sprawiedliwości

1
Policja publikuje kolejne listy gończe i prosi o pomoc w ustaleniu miejsca pobytu osób podejrzanych bądź skazanych za różne przestępstwa. Listy gończe wystawiane są przez prokuratorów i sądy. 

 

 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach poszukują na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Okręgowy w Piotrkowie Trybunalskim Rafała Wlazłowicza (ur. 1976 roku). Mężczyzna poszukiwany jest za udział w zorganizowanej grupie przestępczej (art. 258 §1 k.k.).

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach poszukują na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Pabianicach Maksymiliana Rybaka (ur. 1998 r.). Mężczyzna poszukiwany jest za oszustwo.

 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach poszukują na podstawie listu gończego wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Zduńskiej Woli Justyny Agata (ur. 1985 r.). Kobieta poszukiwana jest za niepłacenie alimentów (art. 209 §1 k.k., art. 209 §1a k.k.). 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach poszukują na podstawie listu gończego wydanego przez Sąd Rejonowy w Pabianicach Ewy Andrysiewicz (ur. w 1980 r.). Poszukiwana jest za oszustwo.

Tych przestępców policja szuka już dłuższy czas
(ZOBACZ LISTY GOŃCZE).

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

A gdzie zdjęcia tych co mnie oszukali, banda złodziei, decydentów kurkwa.?