Strona główna Styl życia Moda i styl Tu brzytwa idzie w ruch, czyli nowy barber w Pabianicach

Tu brzytwa idzie w ruch, czyli nowy barber w Pabianicach

0
Przy ul. Wyspiańskiego 2D w Pabianicach od grudnia 2019 roku działa BarberShop OFM (Only For Men). To przysłowiowa mekka dla lokalnych brodaczy.  

Miejsce zostało stworzone z myślą o mężczyznach, głównie tych z brodą. W klimatycznym salonie strzyże włosy i goli brody dwoje doświadczonych barberów: Kinga i Dawid. Skąd pomysł na salon w Pabianicach?

– Od kilku lat jestem dystrybutorem produktów profesjonalnych i barberskich. Przyjeżdżając do Pabianic zauważyłem, że brakuje takich miejsc – wyjaśnia Piotr Sadziński, współwłaściciel salonu.

Barberzy pracujący w OFM mają na koncie profesjonalne szkolenia, m.in. z mistrzem Polski barberów z 2018 roku – Marcinem Gizińskim. Co wyróżnia salon przy ul. Wyspiańskiego?

– Podstawowym narzędziem w naszej pracy jest brzytwa, stosujemy również technikę gorącego ręcznika i profesjonalne produkty firmy Reuzel czy American Crew – wymienia Piotr. – Te produkty można również u nas kupić.

Przez 3 miesiące działalności Barbershop OFM zyskał wiele pozytywnych opinii, które można przeczytać m.in. na booksy.com (sprawdź opinie). Pochwał nie brakuje również na Facebook’u:

Oczywiście na portalu booksy.com można również zarezerwować wizytę online. Tutaj też sprawdzicie cennik i godziny otwarcia salonu. Zapisać można się też pod nr telefonu: 538 349 768.
Oprócz klasycznych strzyżeń włosów i brody, w Barbershopie przy ul. Wyspiańskiego można skorzystać z usługi tonowania siwizny, a wkrótce z depilacji owłosienia uszu i nosa.

OFM Barbershop
ul. Wyspiańskiego 2D
Pabianice
TEL: 538 349 768

REKLAMA