Strona główna Styl życia Uroda i zdrowie Tkalnia SPA w finale SPA Prestige Awards 2017

Tkalnia SPA w finale SPA Prestige Awards 2017

0

Tkalnia SPA zakwalifikowała się do drugiego, finałowego etapu SPA Prestige Awards 2017. 

W kończącym się 7 marca plebiscycie pabianickie SPA nominowane jest w dwóch kategoriach:
SPA PRESTIGE DESIGN i Najlepsze Business SPA.

Plebiscyt SPA Pestige Awards to jeden z najbardziej prestiżowych konkursów branżowych w Polsce, mający na celu wyróżnienie obiektów charakteryzujących się najwyższym standardem świadczonych usług. Kapituła konkursu starannie wyselekcjonowała najciekawsze obiekty z całej Polski nominowane w wielu kategoriach m.in. Najlepszy Hotel SPA & Wellness w Polsce, Objawienie Roku i innych.

Należące do kompleksu Fabryka Wełny Tkalnia SPA zakwalifikowało się do finałowej dziesiątki dwóch wspomnianych wcześniej kategorii: Najlepsze Business SPA i SPA PRESTIGE DESIGN.

 

Pierwsza z nich wyróżnia obiekty, które kierują swoje usługi przede wszystkim do klienta biznesowego. Druga skupia się na miejscach które charakteryzują się wyjątkowym, niebanalnym designem.

– Nominacje w tych dwóch kategoriach są dla naszego SPA dość naturalne. – mówi Katarzyna Zielińska, manager Tkalnia SPA – Połączenie wyjątkowego, pofabrycznego dziedzictwa XIX wiecznego budynku z nowoczesnym wystrojem wnętrz od zawsze stanowiło nasz rys charakterystyczny. Fakt bycia częścią hotelu o profilu konferencyjno-biznesowym sprawia, że często pracujemy akurat z takim klientem – kończy Zielińska.

Trwający do 7 marca 2017 drugi etap konkursu łączy opinie klientów z oceną profesjonalnego Jury. Na wynik plebiscytu w 60% składają się głosy wysłane sms’em lub online, a w 40% werdykt Jury.

Aby wesprzeć Tkalnia SPA w wyścigu po wyróżnienie należy kliknąć w poniższy link, a następnie w przycisk „zagłosuj”
i uzupełnić swoje dane. Poprawność głosu weryfikowana jest przez wiadomość wysłaną przez organizatora na skrzynkę mailową.

Głosowanie internetowe dostępne TUTAJ.

Głos można także oddać wysyłając SMS o treści: TC.SPA.176 na numer 72068.

Warto wiedzieć, że każdy oddany głos bierze udział w losowaniu nagród ufundowanych przez organizatora konkursu.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments