Szukasz idealnego miejsca, w którym wyprawisz komunię, urodziny, imprezę integracyjną? Tawerna Pawlikowice swoim klientom oferuje szereg rozwiązań, dzięki którym ten świąteczny dzień będzie naprawdę pyszny i wyjątkowy.

Tawerna Pawlikowice to inspirowana wiejskim folklorem restauracja, znajdująca się w Pawlikowicach nad uroczym stawem, w otoczeniu lasu. Ogromny teren na którym się mieści, pozwala także na organizację imprez plenerowych, rozpalenie grilla, rozstawienia dmuchanych atrakcji dla dzieci, czy chociażby organizacji gry w paintball.

– Odkąd powstała Tawerna gościliśmy pracowników wielu korporacji i firm, którzy w naszym lokalu świętowali integrację. W czerwcu zawitali u nas właściciele pojazdów marki Audi, którzy organizowali u nas Łódzkie Zloty Audi. Na tyłach posesji, pod lasem zaparkowało ok. 70 samochodów – mówi pani Izabela, właścicielka Tawerny Pawlikowice. – W lutym Tawerna gościła mistrzów sportu. To była prawdziwa uczta dla najlepszych sportowców z Pabianic.

Tawerna to także urocze miejsce na świętowanie w gronie rodziny i przyjaciół. Miejsce to cieszy się szczególnie dużym powodzeniem z okazji takich jak komunie, chrzty, przyjęcia weselne, jubileusze. Szczególnie uroczy klimat tworzy tu oświetlony wieczorem i w nocy staw oraz taras.

– Z naszej strony zapewniamy pyszne jedzenie, oczywiście tradycyjne, polskie. Ale nie ma najmniejszego problemu, gdy klienci zażyczą sobie dania kuchni np. włoskiej. Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje i oczekiwania – dodaje pani Iza.

Czego zatem możemy oczekiwać w menu Tawerny? Uwielbianego przez Polaków, przygotowanego w tradycyjny sposób schabowego, sznycla, bryzola, pierś z kurczaka z ananasem, de volaja. Do tego pieczone ziemniaczki, ziemniaki z wody lub genialne ziemniaki pieczone w folii. Warzywa podawane są według życzenia klientów, m.in. w formie surówek lub salat.

– Nasi klienci to w dużej mierze tradycjonaliści, więc jeśli chodzi o wybór zup, zaskoczenia nie ma – mówi z uśmiechem właścicielka Tawerny. – Dobry, polski rosół jest niezastąpiony, ale od czasu do czasu na przyjęciach serwujemy zamiast niego zupy kremy np. z brokuła, czy chociażby pieczarkową. Wszystko zależy od tego, na co smaka mają organizatorzy przyjęcia.

Właściciele tawerny podczas imprez zapewniają również ciasta oraz napoje zimne i gorące. Jeśli klient ma takie życzenie – również i tort.

– Pozostawiamy pewną swobodę w doborze alkoholu, co oznacza, że goście mogą zaopatrzyć się we własne trunki. Podobnie podchodzimy do wystroju sali. Klienci mogą ozdobić ją według własnego gustu. My zapewniamy pięknie i pysznie zastawione stoły – zapewnia pani Izabela.

Jeśli zamarzy nam się impreza pod chmurką z grillowanymi potrawami – Tawerna Pawlikowice jest miejscem doskonałym na organizację właśnie takich biesiad. Prócz klasycznej kiełbaski i nieśmiertelnego karczku, w Tawernie skosztować również można grillowanych i pieczonych ryb: pstrąga, łososia czy też dorsza.

Jaki jest koszt tzw. talerzyka w Tawernie Pawlikowice? Jedna z tańszych opcji to wydatek rzędu ok. 60 złotych. Cena zawiera obiad dwudaniowy, drugi gorący posiłek w postaci zupy, zimne zakąski, napoje ciepłe oraz zimne. Warto wiedzieć, że koszt organizacji przyjęcia czy też imprezy, w Tawernie Pawlikowice ustalany jest indywidualnie, w zależności od potrzeb i możliwości klientów.

– Jesteśmy naprawdę elastyczni, dokładając jednocześnie wszelkich starań, by nasi klienci świętujący u nas byli w pełni usatysfakcjonowani z wyboru Tawerny Pawlikowice – dodaje pani Iza.

Jeszcze więcej zdjęć i jeszcze więcej informacji znajdziecie na fanpage’u Tawerny Pawlikowice.

Tawerna Pawlikowice

Pawlikowice II 88 C

kontakt:

tel. 509 700 377

email: izajozwiak1@gmail.com

REKLAMA
Poprzedni artykułNiebezpieczny gadżet dla Biedronki był produkowany u nas
Następny artykułPowiało wielkim światem. Dzięki wicestaroście