Strona główna Dzieje się Rozrywka Takie atrakcje na Dni Pabianic (HARMONOGRAM)

Takie atrakcje na Dni Pabianic (HARMONOGRAM)

0

Już w ten weekend Pabianice będą świętować. Gwiazdą niedzielnego wieczoru będzie Beata Kozidrak z zespołem Bajm.

W sobotę szykuje się Dzień Sportu z licznymi zawodami. Na godz. 9.00 przewidziane są cztery równoległe, sportowe zmagania:

  • Na Lewitynie (boiska plażowe) odbędzie się Otwarty Turniej Siatkówki Plażowej. Zapisać się można do 7 czerwca (środa) na adres mailowy: lukasz_stencel@op.pl, o przyjęciu zadecyduje kolejność zgłoszeń. Organizatorami zawodów są animatorzy sportu, MOSiR.
  • Na boisku „Orlik”, ul. Mokra 28/34 rozegra się VIII Turniej Piłkarski Firm i Instytucji.  Zgłoszenia do 6 czerwca (wtorek) na maila: lukasz_stencel@op.pl, tutaj też decyduje kolejność zgłoszeń. Organizują animatorzy sportu, MOSiR, SP nr 3.
  • Na strzelnicy, ul. Parkowa 13 postrzelamy w młodzieżowych mistrzostwa Pabianic w strzelectwie sportowym – „Grand Prix Pabianic 2017” w konkurencji karabin pneumatyczny 10 m. Turniej odbędzie się w dwóch kategoriach – szkoły podstawowe i gimnazjalne. Zgłoszenia do 9 czerwca (piątek) przyjmuje Igor Reguła, tel. 669-470-308. Organizuje to Klub Sportów Ogólnowojskowych LOK „Walter”, finansowane z budżetu obywatelskiego.
  • Na bocznym boisku MOSiR rozegra się rodzinny turniej piłkarski. Organizatorami są MUKS Włókniarz, MOSiR.

Ze Starego Rynku o godz. 9.30 wyruszy XVII Regionalny Rajd Rowerowy. Meta na Stadionie MOSiR.

Dla entuzjastów logicznego myślenia o godz. 10.00 w parku Słowackiego odbędzie się turniej otwarcia sezonu szachowego. Zgłoszenia przyjmuje Krzysztof Długosz, tel. 505-831-675.

Sportowe zmagania zamykają wyścigi kajakowe o godz. 13.00 na Lewitynie. Zapisywać się można w dniu zawodów przed ich rozpoczęciem. Organizują je MOSiR.

W niedzielę będziemy bawić się podczas koncertów na bocznym boisku Włókniarza przy ulicy Grota Roweckiego 3.

Program imprezy na scenie:

15.00 – koncert ,,Stwory Głodomory” (show dla dzieci)
16.00 – koncert orkiestry ,,Big Band Fabryka Wełny”
16.30 – zespół ,,Modern 4mation”
17.00 – zespół ,,Cliver”
18.30 – zespół ,,Video”
20.30 – gwiazda wieczoru – Beata Kozidrak z zespołem ,,Bajm”
22.00 – Pokaz pirotechniczny

Ponadto podczas trwania imprezy zobaczymy pokaz freestylu motocyklowego, na dzieciaki czekają warsztaty artystyczne, animacje, wesołe miasteczko, przejażdżka kucykiem oraz malowanie twarzy. Dla aktywnych osób przewidziane są pokazy fitness.

Nie zabraknie także stoisk gastronomicznych m.in z watą cukrową i grillem.

11 czerwca (niedziela) wydłużone zostaną godziny kursowania autobusów linii 1 i 2. Nie będzie kursować linia nr 7.

Linia 1
• 
dodatkowy kurs z Waltera-Jankego do Dworca PKP o godz. 22.32 (zamiast zjazdu do zajezdni MZK) – odjazd z przystanku Orla/Ewangelicka w kierunku Dworca PKP o godz. 22.47
Linia 2

• 
dodatkowy kurs z Klimkowizny do Waltera-Jankego o godz. 22.18 (zamiast zjazdu do zajezdni MZK o godz. 21.48) – odjazd z przystanku Grota-Roweckiego/hala sportowa w kierunku Waltera-Jankego o 22.32
•  dodatkowe kursy z Waltera-Jankego do Klimkowizny o godz. 22.02 i 22.40 (nie będzie natomiast realizowany kurs linii 7 o 22.02 z Waltera-Jankego do zajezdni MZK) – odjazdy z przystanku Grota-Roweckiego/Kilińskiego o godz. 22.11 i 22.47

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments