Strona główna Na sygnale System SOS wezwał służby. Niepotrzebnie

System SOS wezwał służby. Niepotrzebnie

8
Zdjęcie ilustracyjne.
Straż pożarna, pogotowie i policja zostały postawione dzisiaj na nogi po tym, jak otrzymały powiadomienie o wypadku drogowym na ul. Karniszewickiej. Okazało się, że niepotrzebnie. 

– Sygnał wpłynął kilka minut po godz. 12.30 z centrum logistycznego Peugeota. Na miejsce skierowaliśmy dwa zastępy – poinformował dyżurny komendy powiatowej PSP.

Rzekomym miejscem zdarzenia był plac szrotu samochodowego, gdzie w rzeczywistości nic się nie stało. Podczas pracy przy jednym z aut został włączony przycisk szybkiego powiadamiania o wypadkach, stąd zamieszanie.

– My traktujemy takie zgłoszenie jako fałszywy alarm – dodaje dyżurny.

REKLAMA
Poprzedni artykułDoktor Alwasiak nie żyje. Był HOP-em
Następny artykułKino Helios szuka pracowników
Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Artykuł przedstawia niesamowicie wiele faktów jest zwięzły i na temat. Słownictwo też niczego sobie rodem z lat 90 gdzie wszędzie były szroty… Lepiej tak napisać niż sklep z częściami samochodowymi.

A może outlet, a pracownicy szrotu to konsultanci?

PEWNIE JAKIS SEBIKS CHCIAŁ SIE POPISAĆ PRZED SWOJĄ LUBĄ I NIE DO KOŃCA WIEDZIAŁ OD CZEGO JEST PRZYCISK SOS W AUCIE ..:) I WYSZŁA SZOPKA ZE WSTYD NA CAŁE PABIANICE 😀

Super artykuł, to nie jest szrot, a skład z częściami.

BOLEĆ, stolec czy tam inny kolec to jest śrot! Miejsce do którego ściągają trupy z UK i Francji żeby je rozkręcić i zarobić parę zł to nie skład czy sklep z częściami to szrot,i to że wystawisz je na e baju nic nie zmieni i dalej będzie to szrot

Zenek nie badz zapawny, wracaj pod sklep skad przyszedles, srot to ty masz w domu, to sklad czesci do samochodow

Wikipedia – https://pl.wikipedia.org/wiki/Szrot
„Szrot (też autoszrot) – potoczna nazwa stacji demontażu pojazdów samochodowych, na której zazwyczaj można także kupić używane części samochodowe.
Polska nazwa wywodzi się od niemieckiego słowa Schrott, oznaczającego (dosłownie: „odcięty kawałek”) złom”
Pozdrawiam

Zwrot „szrot” potocznie używany w celu określenia składu części samochodowych bądź też stacji demontażu pojazdów przez wszystkich januszy, ludzi w superszybkich tico, ludzi ułomnych, którzy zazdroszczą wszystkim innym ludziom wszystkiego co posiadają. Stacja demontażu pojazdów ma bardzo wielkie zaplecze finansowe, merytoryczne i fizyczne w postaci całej ilości wykwalifikowanych pracowników. Niestety populacja która nas otacza w postaci januszy i zazdrosnych ludzi nadal twierdzi, że to szrot gdzie pracują ludzie gorszej maści z marginesu społecznego od których czuć wyraźną woń alkoholu z nieznanego źródła i pracujących za flaszkę. Takie miejsca jak składy części i stacje demontażu również idą z duchem czasu i… Czytaj więcej »