Strona główna Aktualności Z miasta Stacja benzynowa przy markecie. Są plany budowy

Stacja benzynowa przy markecie. Są plany budowy

18
Właściciel supermarketu Intermarche przy ul. Myśliwskiej chce zbudować stację benzynową. 

Dokumenty w tej sprawie trafiły do Urzędu Miejskiego w Pabianicach. Chodzi o obwieszczenie ws. wydania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach na budowę stacji paliw.

– Do UM wpłynął wniosek o wydanie decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach na realizację przedsięwzięcia polegającego na budowie przy ul. Myśliwskiej stacji paliw wraz z niezbędną infrastrukturą. Zgodnie z ustawą, w BIP została udostępniona informacja o złożeniu wniosku i rozpoczęciu postępowania administracyjnego. Decyzja o środowiskowych uwarunkowaniach zostanie wydana po zaopiniowaniu wniosku przez Powiatowego Inspektora Sanitarnego, Państwowe Gospodarstwo Wody Polskie i Regionalną Dyrekcję Ochrony Środowiska, które dokonają oceny oddziaływania na środowisko planowanego przedsięwzięcia budowlanego – wyjaśnia Aneta Klimek, rzecznik prasowy prezydenta Pabianic.

Opisywana decyzja jest niezbędna do uzyskania pozwolenia na budowę.

REKLAMA
Poprzedni artykuł5 sposobów na to, jak zarobić dodatkowe pieniądze
Następny artykułBędą lać asfalt na starówce
Subskrybuj
Powiadom o
18 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

dla Elektryków 😉

12 superczardżerow Tesli mi się tam marzy, ładowałbym 😎

a wodór też będzie ?

Będzie i wóda też 🙂

Tak będzie ale tylko dla wyborców PiSu, aby uwodorotlenić zafajaane mózgi. 8*

Kolejna inwestycja przy autostradzie Myśliwskiej! Brawo!

Tak, jeszcze nam tu stacji benzynowej potrzeba. Najblizsza stacja Orlen jest przy ul Rzgowskiej 800 m dalej. Ulica myśliwska to nie autostrada. Dosyć że ruch jest ogromny całą dobę to jeszcze non stop wjeżdżają samochody ciężarowe łamiąc zakaz wjazdu. Przekroczone są normy hałasu i spalin. Non stop giną zwierzęta pod kołami rozpędzonych aut. Chyba to też powinno być brane pod uwagę przy wydawaniu pozwolenia. Ciekawe kiedy się ktoś tym zainteresuje. Jak zginie dziecko? Dawno wybudowana miala byc myśliwska bis, ale władza ma to gdzieś. A teraz jeszcze stacja benzynowa. Mieszkańcy Mysliwskiej wzywam wreszcie do refleksji i działania jeżeli choć trochę… Czytaj więcej »

Myśliwskiej bis nie będzie, bo by przecinała P. Skargi w okolicy domu prezydenta. Hałas 🙂

Podobnie z ul. Popiełuszki, nie po to ktoś wykupił kawałek ziemi aby mu teraz drogę budować i hałasować.

Hehe… „Ruch ogromny całą dobę”
Co ty bierzesz chopie 😆

A gdzie ta Myśliwska bis miała przebiegać?

Poszukaj w necie stare plany Myśliwskiej bis/Al. Solidarności.

Coś mniej więcej znalazłem. Wywalić 50 osób z ich domowi i zapłacić im odszkodowania, żeby zbudować drogę, bo sąsiad z Myśliwskiej ma za duży ruch. No nieźle, nieźle.
Ale bardziej popieram pomysł żeby wywalić mieszkańców z ul. Myśliwskiej i zrobić 4 pasy ruchu. Będzie to Myśliwska, bez Bis. Jak im tak tam źle, to chyba nie powinni narzekać?

Nie opowiadaj takich rzeczy. Na terenie pod budowę M bis niema żadnych domów. Myśliwska jest za wąska żeby taki duży ruch uliczny tam był. Kiedyś matkę z dzieckiem potrąciła ciężarówka. Druga sprawa ze nowa Myśliwska ma być drogą wojewódzką. Ludzie którzy jadą z Bełchatowa do Łodzi nie będą już zwiększać natężenia ruch.

Toć pokaż, jak ona ma przebiegać w tym miejscu, gdzie nie ma żadnych nieruchomości, za które nie byłoby trzeba wypłacić wielomilionowych odszkodowań, bo wygląda mi, że chyba w tym mieście nie mieszkasz.

Last edited 3 miesięcy temu by Pyter

Pod jakim logo miałaby powstać ta stacja ?

orlen

Słaby pomysł z tą stacją benzynową. Jedna jest przy Świetlickiego , druga obok Carrefour, a trzecia Orlen na rzgowskiej. Auta które przejeżdżają Myśliwska to ludzie którzy kierują się z południa do Łodzi albo w odwrotnym kierunku. Mają 3 stacje do wyboru. Kiedyś był stacja przy krańcówce na 20 stycznia i nie dała rady. Po zbudowaniu Myśliwskiej bis nowa stacja benzynowa straci dużo klientów bo liczba aut drastycznie spadnie. Lepiej jakby inwestor poczekał i postawił to przy Myśliwskiej bis.