Strona główna Aktualności Sprawy Czytelników Sprawy Czytelników: koszmarny chodnik

Sprawy Czytelników: koszmarny chodnik

5
Stan pabianickich ulic ulega coraz wyraźniejszej poprawie, ale chodniki nadal wołają o pomstę do nieba. Jak choćby ten od ul. Świetlickiego do Lewityna. Zwróciła na to uwagę nasza Czytelniczka, od której otrzymaliśmy taką wiadomość:

„Niezmiernie cieszą mnie zmiany na Lewitynie. Przyjemnie jest spacerować nowymi alejkami, odpocząć na nowych ławkach. Mnóstwo atrakcji dla dzieci, kolejny raz organizowanych jest wiele wakacyjnych zajęć.

Wszystko pięknie, tylko dojść do Lewityna od strony ulicy Bugaj nie jest zbyt dogodnie. Stan chodnika pozostawia wiele do życzenia. Nie jest bezpiecznie ani dla dzieci, ani dla starszych. Dlatego z wielką radością czytałam parę miesięcy temu, że miasto zdecydowało się na wymianę chodnika na tej ulicy. Niestety, wymiana obejmie chodnik tylko do wysokości ulicy Świetlickiego, pozostawiając resztę w opłakanym stanie”.

Masz sprawę? Napisz do nas:
  Dozwolone formaty plików: jpg, jpeg, png, bmp, tiff / Maksymalny rozmiar: 3MB

  [wpgdprc "Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę. Ustawienia prywatności można zmienić tutaj - https://epainfo.pl/ustawienia-prywatnosci/"]

  REKLAMA
  Subskrybuj
  Powiadom o
  5 komentarzy
  najstarszy
  najnowszy
  Inline Feedbacks
  View all comments

  na ulicy Bugaj właśnie remontują chodnik. Tną betonowe krawężniki piłą ,a ostry pył osiada na przejeżdżających i zaparkowanych autach. Właściciele aut nawet nie próbujcie przeciągnąć ręką aby sprawdzić co to na za pył bo lakier porysowany !

  to zaparkuj kawałek dalej i już, swoją drogą auta parkujące na ul. Bugaj przy skrzyżowaniu z ul. Gawrońską stwarzają duże zagrożenie i tylko czekać na jakąś czołówkę

  A może wykonawca by o to zadbał i nawilżał cięte płyty lub same noże a pył zasysał w „worki” podpięte do pilarek? Jak zwykle po taniości, byle jak, bez nadzoru. Tu se koleś tnie a cała okolica uj@bana! To samo mieszkaniówka, zamiast zamiatać chodniki to dmuchawami zdmuchuje na trawę i ulicę, z ulicy zdmuchują na chodnik, skoszoną trawę na ulicę itd. tak się pracuje na „bugaju”

  Czy Pabianice to juz tylko Bugaj ? Centrum patrząc po działaniach władz to najlepiej zakopać… bo tam nie ma problemów z chodnikami, drogami.. wstyd… od kiedy to wizytówka miast są inne dzielnice niż centrum.

  W sfotografowanym miejscu co dopiero skończyła pracę koparka. Zakopywali jakieś rury dlatego tak to wygląda. Ale po drugiej stronie ulicy jest piękny chodnik do samego Lewityna.