Strona główna Styl życia Moda i styl SPA z widokiem na miasto

SPA z widokiem na miasto

0

Dziś otwarta została ostatnia część kompleksu przy ulicy Lipowej i Zamkowej, czyli Tkalnia SPA & Wellness. Do dyspozycji klientów jest 10 pokoi zabiegowych oraz salon fryzjerski.

– Mamy nadzieję, że nasze SPA będzie znane nie tylko w Pabianicach, ale w całej Polsce – mówił podczas otwarcia Jacek Hibner, dyrektor hotelu Fabryka Wełny.

Zaprezentowany został personel Tkalni oraz firmy kosmetyczne, które będą współpracować z pabianickim SPA. Wstęgę przecięła współwłaścicielka Patrycja Furman oraz Dorota Andrzejczak, manager SPA.

W ofercie jest mnóstwo zabiegów na ciało i twarz, masaże, peelingi oraz pielęgnacja stóp i dłoni. W salonie fryzjerskim oprócz tradycyjnych usług dostępne są m.in. specjalistyczne zabiegi trychologiczne na skórę głowy i włosy. Za pomocą kamery diagnozuje się problemy np. z wypadaniem włosów.

Podczas otwarcia zaprezentowana została ceremonia Soft Pack. Co to takiego? Na skórę ciała nałożony zostaje wybrany okład (np. piwny), a ciało klienta jest zawijane w kokon. Powierzchnia leżanki jest opuszczona do specjalnej wanny, gdzie woda jest podgrzewana, a ciału zaczyna towarzyszyć poczucie nieważkości. Zabiegowi towarzyszy relaksacyjna muzyka (Soft Music).

REKLAMA
Poprzedni artykułSą pieniądze na kluby sportowe
Następny artykułMinister testował drabinę