Strona główna Aktualności Z miasta SOR placem budowy. Efekty pod koniec roku

SOR placem budowy. Efekty pod koniec roku

7
Po zakończeniu prac remontowych to miejsce będzie wyglądało zupełnie inaczej niż przed ich rozpoczęciem. W pabianickim szpitalu trwa modernizacja szpitalnego oddziału ratunkowego.

Ten zamienił się w plac budowy. Co już zrobiono? Zostały zdjęte stare tynki i skute posadzki. Wkrótce nastąpi wymiana instalacji, widać też pierwsze efekty prac związanych z nową windą. Fachowcy postawili nowe ściany, w efekcie czego układ pomieszczeń będzie zupełnie inny.

– Sam oddział zajmie trochę większą powierzchnię niż dotychczas. Wyposażymy go również w nowoczesny sprzęt medyczny, na który przetarg ogłosimy prawdopodobnie jeszcze w tym miesiącu – wyjaśnia Adam Marczak, ds. administracyjno – technicznych w PCM.

Przebudowa SOR ma potrwać najpóźniej do świąt Bożego Narodzenia. Na razie realizacja inwestycji przebiega zgodnie z harmonogramem.

Tymczasowy SOR znajduje się na pierwszym piętrze szpitala (w budynku 1A), naprzeciwko oddziału ginekologiczno – położniczego.

REKLAMA
Poprzedni artykułSilna reprezentacja z Pabianic powalczy o tytuł mistera
Następny artykułNowa przestrzeń treningowa w Formowni
Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Mam nadzieje że komary również zostaną skasowane i ich nie będzie.

Przychylam sie do wniosku

anulowany

Jak nie bedzie ladowiska, to zadnego SORu nie budiem, -:)

niech dla tych lumpów śmierdzących zrobią osobną salę, za szybą, a nie z normalnymi ludźmi ich tam trzymają

Na pewno będzie dużo lepiej. Ale wszystkim się nie dogodzi.

tylko żeby po remoncie na lekarzy na noszach z karetki nie czekało się 3 godzin jak zejdą z oddziału to byłoby tez fajnie. A zmanierowanych pracowników też wymienią jak tynki i podłogi?