Strona główna Styl życia Słonecznie w Dolinie Pabianki

Słonecznie w Dolinie Pabianki

0

­nj Już we wrześniu na osiedlu Dolina Pabianki w Bychlewie, deweloper – Spółka Munster Developments – odda przyszłym mieszkańcom 7 nowych domów – typu „Słoneczny”. Zostały one wybudowane w tym roku, obok 18 istniejących już „Żuczków” i „Biedronek”.

Parterowe domy „Słoneczne” mają 123 m² powierzchni użytkowej, a wybudowane zostały na działkach o wielkości 1000 m².

Trzy duże sypialnie i dwie łazienki zajmują północną część domu. Przestrzeń dzienna – salon, jadalnia i kuchnia – zlokalizowane zostały od strony południowej, co w połączeniu z dużymi przeszkleniami i tarasem z południową ekspozycją gwarantuje, że mieszkańcom domu na pewno nie zabraknie słońca. Dodatkowo w domu znajduje się duże pomieszczenie gospodarcze, które służyć może np. jako pralnia czy spiżarnia.

Oferowane domy, podobnie jak w latach ubiegłych, sprzedawane są standardzie deweloperskim podwyższonym – posiadają komplet instalacji wewnętrznych (w tym kompletne kotłownie gazowe i ogrzewanie podłogowe w całym domu), tynki gipsowe, posadzki, suche zabudowy oraz kompleksowo wykończone zewnętrza domu – tynki, obróbki blacharskie, chodniki i tarasy z kostki oraz ogrodzone działki. W domach zaprojektowano przydomowe ekologiczne oczyszczalnie ścieków.

 

Zainteresowanych ofertą nowych domów deweloper
zaprasza do odwiedzenia terenu inwestycji:

GODIZNY OTWARTE
27 – 28 SIERPNIA 2016 (sobota, niedziela)
godz. 15 – 17.

Jeżeli wskazany termin nie jest dla Państwa dogodny, prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem tel. 530-825-785 lub drogą mailową na adres biuro@munster.pl

W celu dokładnego poznania oferty zapraszamy na stronę:
www.dolinapabianki.pl lub www.facebook.com/dolinapabianki

UWAGA: Niespodzianka dla najmłodszych!

Właśnie rozpoczął się konkurs plastyczny „mój SŁONECZNY domek”. Deweloper zaprasza do udziału dzieci w wieku 5 – 12 lat. Do wygrania vouchery do sklepu „Smyk” – dzieciaki będą mogły same wybrać wygraną – zabawki, ubrania bądź wyprawkę do szkoły!

Więcej szczegółów na: www.facebook.com/dolinapabianki

Link do ściągnięcia konkursowej kolorowanki wraz z regulaminem: http://wyslijto.pl/plik/biccldum49

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments