Strona główna Na sygnale Kryminalne Seryjna złodziejka jechała na kradzionym rowerze. Miała pecha

Seryjna złodziejka jechała na kradzionym rowerze. Miała pecha

3

22-letnia pabianiczanka ukradła sprzed sklepu w Dłutowie rower o wartości 2 tysięcy złotych. Jadącą skradzionym jednośladem po Pabianicach złodziejkę zauważył wracający do domu po służbie policjant. Podczas najbliższej służby zatrzymał kobietę i odzyskał cenny rower.

Policjant patrolówki, wracając 18 października 2019 roku po służbie do domu zauważył jadącą po Pabianicach na rowerze znaną mu młodą kobietę. Uwagę funkcjonariusza zwrócił jednak wygląd roweru. Okazało się, że taki jednoślad został skradziony tego samego dnia rano sprzed sklepu przy ul. Ostatniej w Dłutowie. Był w kolorze czarnym z charakterystycznym napisem na ramie i zamontowanym z tyłu fotelikiem dla dzieci.

– Funkcjonariusz przypuszczając, że właśnie ten rower może pochodzić z przestępstwa postanowił pojechać za kobietą. Ta jednak zniknęła w pobliskich kamienicach. Policjant podczas najbliższej służby udał się do jej miejsca zamieszkania. Odzyskał skradziony rower i zatrzymał sprawczynię – opisuję sprawę rzecznik prasowy pabianickiej policji.

22-letniej pabianiczance, notowanej wcześniej za podobne przestępstwa, grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

To po pracy też funkcjonariusz.???

Nie – Hydraulik…..

Słuzbista