Strona główna Aktualności Sąd rodzinny zajmie się szóstoklasistami

Sąd rodzinny zajmie się szóstoklasistami

3

Uczniowie Szkoły Podstawowej nr 3 fotografowali nauczycielki, a zdjęcia okraszone wulgarnymi komentarzami wrzucali na Facebook’a.

Dyrektor Waldemar Flajszer zbulwersowany zachowaniem podopiecznym zgłosił sprawę na policję.

– To jest cyberprzestępstwo i musiałem to zgłosić – wyjaśnia dyrektor placówki. – Uczniowie w warunkach szkolnych zostali ukarani. Mają obniżone stopnie z zachowania.

Chodzi dokładnie o zdjęcia nauczycielek sfotografowanych np. podczas podnoszenia kredy. Fotografie trafiły do zamkniętej grupy stworzonej na portalu społecznościowym. Pod zdjęciami chłopcy dodawali niesmaczne komentarze.

Jak informuje Express Ilustrowany Joanna Szczęsna z Komendy Powiatowej Policji w Pabianicach, sprawa trafiła do zespółu ds. nieletnich i patologii. Dwoma szóstoklasistami zajmie się sąd rodzinny.

 

REKLAMA
Poprzedni artykułLiga deblowa wróciła na korty (ZDJĘCIA)
Następny artykułStar na sprzedaż
Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy
Inline Feedbacks
View all comments

Czemu mnie to nie dziwi. Radny Flajszer uzależniony od telefonu komórkowego nie potrafi powstrzymać się przed zabawą nim podczas sesji, robiąc zdjęcia innym – bez ich zgody, więc i uczniowie mają przyzwolenie na korzystanie z telefonów podczas lekcji. Przykład idzie z góry.

klotylda, ale ty zdrowa na umyśle jesteś???? Jeszcze dopisz, że to dyrektor kazał im robić foty i wrzucać do netu. Masakra

Co za czasy żeby narybek zamiast się uczyć bawi się telefonami.Co z nich wyrośnie.Za moich czasów 40 lat temu był w szkole szacunek do nauczyciela a teraz jest traktowany jak szmata.Rodzicom też nie brakuje rozumu w wychowaniu swoich dzieci,gdzie okaże się gdy dorosną.