Strona główna Na sygnale Kryminalne Są zarzuty ws. bijatyki w Chechle Pierwszym

Są zarzuty ws. bijatyki w Chechle Pierwszym

0

Pabianiccy policjanci wyjaśniają okoliczności bójki, do której doszło w Chechle Pierwszym, na ul. Mickiewicza. W tej sprawie zatrzymano już 6 osób. Wszyscy usłyszeli prokuratorskie zarzuty udziału w bójce.

O sprawie pisaliśmy już w poniedziałek. Dziś znamy szczegóły po tym jak prokurator przesłuchał uczestników bójki.

Doszło do niej 13 czerwca 2021 roku około godziny 2.30 m.in. na ul. Mickiewicza W Chechle Pierwszym (tam jest najwięcej śladów krwi). W zdarzeniu uczestniczyło co najmniej siedem osób w wieku od 18 do 35 lat. Wszyscy są mieszkańcami powiatu pabianickiego.

Zaczęło się od szarpaniny. W jej trakcie 35-latek użył niebezpiecznego narzędzia. Szklaną potłuczoną butelką zranił dwie osoby. Mężczyźni z ranami kłutymi zgłosili się do pabianickiego szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policjanci przewieźli podejrzanych mężczyzn do komendy, gdzie przedstawiono im zarzuty udziału w bójce. Kodeks karny za to przestępstwo przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności. Najstarszy z nich, 35-letni pabianiczanin, odpowie za udział w bójce z użyciem niebezpiecznego narzędzia, za co grozi kara nawet do 8 lat pozbawienia wolności. 4 podejrzanych zostało objętych policyjnym dozorem.

Ślady krwi widoczne są w wielu miejscach na jezdni
REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments