Strona główna Styl życia Uroda i zdrowie Rzuć okiem na wzrok, czyli obudź zmysły na wiosnę z C.H. ECHO.

Rzuć okiem na wzrok, czyli obudź zmysły na wiosnę z C.H. ECHO.

0

Ochrona oczu przed promieniami UV jest niezwykle ważnym elementem w dbaniu o jakość naszego wzroku. Dlatego warto robić to w sposób fachowy, korzystając z wiedzy oraz rad specjalistów.

W zabezpieczeniu oczu przed szkodliwym promieniowaniem pomoże nam Optyk Zeiss – salon, w którym pabianiczanie od trzynastu lat zaopatrują się zarówno w oprawki jak i szkła korekcyjne.

– Oferujemy wiosenny rabat w wysokości 20 procent na szkła fotochromowe oraz okulary przeciwsłoneczne – mówi Paweł Baraniecki z salonu Optyk Zeiss.

Przy Zamkowej 31 znajdziemy szeroki wybór opraw światowych projektantów, soczewek, okularów przeciwsłonecznych oraz preparatów do pielęgnacji. Oferta salonu jest dostosowana zarówno do potrzeb dorosłych, jak i dzieci. Co ważne, wykonamy tu profesjonalne i pełne badanie wzroku. Warto również pamiętać, że w Optyk Zeiss za okulary możemy zapłacić w ratach a termin realizacji naszego zamówienia to nawet jeden dzień.

Jakie trendy będą panować tej wiosny wśród właścicieli okularów?

– Modne będą okrągłe, duże oprawy w stylu retro, zarówno w okularach korekcyjnych jak i przeciwsłonecznych – zapowiada Paweł Baraniecki. – Jeśli chodzi o kolor, na topie będą oprawy barwne, wesołe, nawiązujące do wiosny i lata.

W doborze odpowiednich do naszych rysów, proporcji oraz kształtu twarzy opraw, pomogą nam profesjonalni oraz fachowi pracownicy salonu.

Salon Optyczny Zeiss

ul. Zamkowa 31

Godziny otwarcia:

poniedziałek – piątek 10.00 – 19.00

sobota 10.00 – 14.00

Kontakt: 42 21 21 805

REKLAMA
Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments