Strona główna Sport Piłka nożna Rozwandowicz strzela Widzewowi. Dobry mecz Bechta

Rozwandowicz strzela Widzewowi. Dobry mecz Bechta

3
Dwóch pabianiczan wystąpiło w rozegranych dziś piłkarskich derbach Łodzi. Obaj zawodnicy wyszli w podstawowych składach. ŁKS wygrał 2:0.

Barwy ŁKS-u reprezentował doświadczony już Maksymilian Rozwandowicz. 26-latek w 16-minucie strzelił głową pierwszego gola. Niestety dla Widzewa, przy tej akcji zaspał drugi pabianiczanin, zawodnik Widzewa – Filip Becht. Młody obrońca zagrał jednak solidny mecz i wielokrotnie rozbijał ataki piłkarzy z al. Unii. Jego zagrania kilka razy chwalone były przez komentatorów. Becht zszedł z boiska w 80. minucie i był to jego debiut w pierwszym składzie.